Wróżba z kart tarota

Znaczenie Kart Tarota

Pomimo powszechnego przekonania, czytanie kart tarota nie ma na celu w żaden sposób przewidywania twojej przyszłości. Odczyty kart tarota, podobnie jak większość usług parapsychicznych, dostarczają wskazówek, które pozwolą ci podejmować jaśniejsze decyzje dotyczące twojej przyszłości. To ich jedyna intencja. Wspieram się nimi przy swoich sesjach jasnowidzenia. Mogę też wykonać usługę oczami tarota, czyli z samej interpretacji i znaczeń z kart.

jasnowidzenie


TAROT Z 1 KARTY

Tarot na dziś (tarot 1 karta). Rozpocznij dzień od tej lektury, aby przygotować się na wszystkie możliwości. Uzyskujesz tutaj zdjęcie karty i wskazówkę na pytanie: „Co muszę wiedzieć na dzisiaj?” W ciągu dnia zastanów się, co karta dla Ciebie oznacza i stwórz osobiste i intuicyjne połączenie z nią. Dołączam również swoją interpretacje i przekaz, ale przesłania tej karty również możesz poszukać sama, na przykład z kolorów i obrazów tej karty oraz z tego co mówi Ci twoja własna intuicja.

TAROT Z 3 KART

Stoisz na rozdrożu? Boisz się popełnić błąd? Nie możesz się zdecydować?  Właśnie ten rozkład został zaprojektowany tak, aby czytanie tarota Tak/Nie pomogła Ci w szybki, łatwy i prosty sposób!  Otrzymasz prostą, szczerą odpowiedź, która pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Ta popularna lektura daje prostą odpowiedź tak lub nie z praktycznymi poradami. Rozkład wykonuje z trzech kart: co dla Ciebie, co przeciwko Tobie i wynik. Zadaj jedno pytanie, które daje konkretną odpowiedź tak/nie. Wróżba tak/ nie zawiera odpowiedź i zdjęcia z rozkładu.

TAROT Z 7 KART

Uzyskaj odpowiedź na bezpośrednie pytania. Tutaj możesz zadać ogólne i konkretne pytania na jedną sferę życia.

TAROT 8 KART LUB ROZKŁAD 10 KART

Dowiesz się wszystkiego, co dotyczy Twojego życia. Otrzymasz ogólny odczyt obecnej sytuacji życiowej, bez pytań o konkretne sprawy.

MINI CZYTANIA NA YOUTUBE NOWOŚĆ 

1 pytanie, porada w formie audio na kanale Jasnowidz Vanessa 


Karty tarota co to ?

Karty tarota były używane do wróżenia i medytacji podobno od czasów starożytnych, choć ta kwestia od kiedy zaczęto się nimi posługiwać tak naprawdę jest niewiadoma. Nikt nie wymieni nazwiska osoby, która wynalazła tarota. To było bardzo dawno temu. Mógł mieszkać w Egipcie lub Chinach. Pierwsza wzmianka o tarocie pojawiła się w XX wieku we Florencji (Włochy).

Standardowy tarot dzieli się na dwie grupy:

Wielkie Arkana - najczęściej są to 22 karty, z których każda ma unikalny wizerunek i niepowtarzalną nazwę. Kolejność kart w talii i ich nazwy mogą się nieznacznie różnić.

Małe Arkana - 56 kart w czterech różnych seriach: Kije (Buławy), Kielichy (Puchary), Pentakle (Monety) i Miecze.

Ostatnio dużą popularność zyskał zawód tarota i psychoterapii przy pomocy tarota. Te karty pomagają dotrzeć do prawdziwych uczuć osoby, ukrytych w jego duszy.

Wcześniej wróżenie z kart tarota było postrzegane bardziej jako seanse spirytystyczne i były wykonywane wyłącznie przez specjalnych „uzdolnionych” ludzi, teraz prawie każda osoba, która ma dostęp do Internetu i literatury, może skorzystać z kart.

Jak czytać karty Tarota?

Istnieje wiele wróżb (układy tarota), które można ucieleśnić za pomocą mostu. Dzielą się na proste i złożone.

PROSTY

Proste obejmują te układy, dla których potrzeba nie więcej niż pięciu do siedmiu kart. Najpopularniejszym z nich jest układ „karta dnia” (tarot jedna karta). Aby go ukończyć, musisz obudzić się rano, wyjąć jedną kartę z talii i przeanalizować z niej swoje uczucia. Do tego zestawienia lepiej jest użyć Wielkie Arkana.

Za pomocą trzech kart można dokonać szybkiej odpowiedzi nie wymagającej wnikliwej analizy całego rozkładu np. relacji z osobą. Aby rozpocząć to czytanie, musisz najpierw pomyśleć o osobie, którą jesteś zainteresowany. Następnie wybierz trzy karty z talii Wielkich Arkanów. Pierwsza będzie odzwierciedlać myśli, druga – emocje, trzecia – podświadomość (lub inne pozycje, tak jak się umówisz z tarotem). Następnie dokonaj interpretacji każdej z kart.

ZŁOŻONY

Po opanowaniu prostych układów można stopniowo przechodzić do skomplikowanych. Używa się do nich ośmiu lub więcej kart. Takie karty, choć istnieje pewien rodzaj mistycyzmu, mogą pomóc w psychoterapii.

Jednocześnie nie można ślepo polegać na kartach. To tylko narzędzie, sposób na dotarcie do ukrytych emocji i uczuć. 


Jak Działa Tarot?

Osobom, które nie są przyjaciółmi wróżbiarstwa , może się wydawać, że ktoś, kto czyta karty Tarota, „przepowiada przyszłość”. Jednak większość czytników kart Tarota powie Ci, że karty oferują wskazówki, a czytnik po prostu interpretuje prawdopodobieństwo tylko na podstawie kart i ich zestawienia. Należy pamiętać, że karty nie mają magicznych mocy i nie przepowiadają przyszłości. Pokazują teraźniejszość, na czym skupia się uwaga danej osoby lub przeszłość, której dana osoba nie może opuścić. Pomaga zobaczyć, na co musisz zwrócić uwagę bądź nad czym zastanowić się, aby zacząć zmieniać bądź ulepszać swoje życie. Każdy może nauczyć się czytać kart Tarota, ale może to wymagać praktyki.

Jest to bardzo intuicyjny proces , ponieważ chociaż można korzystać z książek, najlepszym sposobem docenienia tego, co sygnalizują Twoje karty, jest praktyka, robienie własnych notatek i odczuwanie tego, co Ci mówią. 

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.