Wróżba przepowiednia jasnowidzenie

Konsultacja jasnowidzenia. Potrzebujesz wskazówek?

Uzyskaj wgląd w ewoluującą sytuację i dokonaj wyborów, które przyniosą to, czego pragniesz. Aby zarezerwować ze mną e-mail lub czytanie na youtube, wybierz jedną z moich poniższych ofert lub wyślij zapytanie. Po naszej konsultacji wykonam wizję w ciągu 48 godzin, a następnie wyślę Ci szczegółowy wynik wiadomością. Podaj mi swoje imię, datę urodzenia i bardzo konkretne pytanie, abym mogła się na Tobie skupić. Moją pracą jest dostarczanie informacji, które Aniołowie i Twoje Wyższe Ja chcą, abyś usłyszał, abyś się rozwijał i żył więcej życiem swoich marzeń. Jestem posłańcem przekazującym informacje, które zostały mi dane, aby podzielić się z Tobą w czasie wizji.

jasnowidzenie

Pytania na  1 sferę życia lub przesłanie

Czy jesteś przygotowana/y by poznać odpowiedź na swoje pytanie/a lub otrzymać ode mnie przesłanie na ten miesiąc? Chcesz szybkiej odpowiedzi w określonym obszarze?
Usługa dotyczy kilku pytań na jedną sferę życia z dodatkową analizą opisową. Możesz zadać każde pytanie tylko na jedną sferę życia czy temat  (miłość, praca, finanse, zdrowie, rodzina, przyszłość, rozwój osobisty itp.) Możesz również nie zadawać żadnego pytania tylko dać mi znać, że chcesz przesłanie dla siebie na ten miesiąc, jakie otrzymam z sesji.
Jeśli niniejsza oferta Ci odpowiada to po wykupieniu wróżby przysyłasz mi pytania na jakie chciałbyś/ chciałabyś uzyskać odpowiedź lub w treści maila zaznaczasz, że chcesz otrzymać ode mnie dla siebie przekaz. Abym miała dokładny wgląd w Twoje życie i przyszłość, proszę podaj imię i datę urodzenia lub zdjęcie z imieniem oraz to samo tyczy się osób o które zamierzasz zapytać.


Przepowiednia na rok 2022/2023 

Porada w której opisuje szczegółowo co Cię czeka w tym roku i w ciągu najbliższych 12 miesięcy, pod względem miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia, ewentualnie dodaje informację, przekaz, który mam dla Ciebie…           

Jeśli masz jakieś cele do zrealizowania w tym czasie, możesz zadać pomocnicze pytania. Można zadać nie więcej jak 3 pytania z rożnych obszarów życia, które sformułowane muszą dać prostą odpowiedź na tak lub nie. Na przykład: czy w ciągu tego okresu zdam egzamin praktyczny na prawo jazdy? Czy w tym czasie znajdę dziewczynę, z którą pójdę razem na studniówkę w styczniu? Proszę bardzo konkretnie formułować swoje pytania.


Co widać o Tobie?

Możesz nie zadawać mi żadnych pytań, powiem Ci co widzę o Tobie... Jeśli wahasz się przed skorzystaniem z mojej usługi, najpierw sprawdź czy to co powiem o Tobie to prawda. W ten sposób przekonasz się o niezwykłych mych zdolnościach. Bym miała wgląd w Twoje życie, podaj swoje imię i datę ur., albo wyślij tylko samo zdjęcie. Nie pisz żadnych pytań ! Krótko, w kilku słowach napisze co widzę o Tobie. Będę zaglądać w Twoją sytuację nie tylko teraźniejszą, co widać teraz ale także przeszłą, czyli co było i przyszłą. Otrzymasz również informacje co się pojawi w najbliższych dniach bądź ogólnie w tym roku.


Jak podjąć tę najlepszą decyzję?

Trudna decyzja - jak podjąć tę najlepszą? Usługa ta, jak sama nazwa wskazuje ma Ci ułatwić przede wszystkim podjęcie jakiejś decyzji (ważnej lub mniej istotnej). Często bowiem stoimy przed dylematem co będzie dla nas lepsze. Pamiętajmy jednak o tym, że to nie do mnie należy decyzja by podjąć ją za Ciebie. Doskonale wiemy przecież, że nasze decyzje zależą od nas samych – że nie przypadek je podejmuje, ale my sami. Innymi Znaczy to, że człowiek ma bardzo zawężony wpływ na to, co go spotyka, a także zazwyczaj jedynie z lekka zdaje sobie sprawę, dlaczego się tak dzieje, ale ma zupełnie wspaniały dar: ma możliwość podejmowania decyzji, jak na to coś zareagować.

Moim zadaniem jest przedstawienie Tobie, za i przeciw każdej z możliwości tak aby uświadomić Ci jakie zagrożenia i konsekwencje niesie zza sobą określony wybór. Na końcu przedstawiam najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, ale co z tym zrobisz to już zależy od Ciebie – od Twojej własnej i przemyślanej decyzji.


Sen o zmarłej osobie - Przesłanie Twojego Snu

W naszych snach pojawia się czasem nieistniejąca już rodzina i przyjaciele, ale co to znaczy? Co oznacza gdy śnią się zmarłe osoby?

Sny są ważnym sygnałem przekazywanym przez duszę i mogą one odegrać zasadniczą rolę w kształtowaniu Twojego życia. Tak więc, właściwa interpretacja snów pozwala zrozumieć wiele spraw. Marzenia senne i tłumaczenie snów może jak się okazuje odegrać istotną rolę w naszym życiu. Sen jest nie tylko komunikatem (bądź utajnioną wiadomością), ale również działaniem uporządkowanym, zabawą wyobraźni, która jest walorem samym w sobie.

W tej usłudze otrzymasz ode mnie wszystkie ważne informacje na temat tego, co oznacza sen o zmarłej osobie i dlaczego śnią się osoby zmarłe.


Horoskop dla pary, dopasowanie partnerskie

Małżeństwo czy przyjaźń to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Każdy chce mieć dobrego współmałżonka czy przyjaciela, z którym może stworzyć piękne wspomnienia i poczuć się szczęśliwym. To jest obszar, w którym leży prawdziwe szczęście osoby. 

Horoskop partnerski czy urodzeniowy jest dopasowywany w celu zniwelowania wszelkich złych skutków po ślubie czy to na przyszłość. Ponadto, w przypadku jakichkolwiek nieporozumień, astrologia oferuje kilka remediów i rozwiązań, aby przezwyciężyć jej szkodliwe skutki. Astro-wizje szerzą świadomość, dostarczają wskazówek i są idealne do dzisiejszego szybkiego życia.

Chcesz wiedzieć jakie w twojej relacji nadzorują wyzwania? Czy będziecie ze sobą naprawdę szczęśliwi? Jak będzie się układało w Waszej relacji? Dowiedz się czy do siebie pasujecie!
Każdy z nas jest, był i będzie w związkach albo w innych relacjach. Ale to czy w tych relacjach się układa czy nie, zdarzają się niepowodzenia, problemy czy kłótnie to niestety jest to już indywidualna postawa względem partnera. Duże oddziaływanie na wspólne życie dwojga ludzi ma również ich dopasowanie partnerskie.

Znaczna większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, że każdy z nas pochodzi z innego wymiaru, poziomu świadomości, z innej gwiazdy, z innego systemu planetarnego, czy zupełnie z innej galaktyki. Każdy z tych poziomów kosmicznych posiada inne promieniowanie i odmienną wibrację kosmiczną. To dlatego tak dalece wszyscy różnimy się od siebie i nie wszyscy do siebie pasujemy.
Każdy z osobna związek jest nieco inny, odmienny. Wchodząc w niego partnerzy wnoszą wraz z sobą swoją własną wibrację, poziom, energię – wysokie i te niższe ciągle mniej idealne.
Jeśli chcesz wiedzieć jakie w twojej relacji nadzorują wyzwania, czy będziecie ze sobą naprawdę szczęśliwi, jak będzie się układało w Waszej relacji?  Chcesz wiedzieć co mój przekaz mówi o Twoim związku? Podaj daty urodzenia swoją i swojego partnera oraz godziny urodzenia bądź i dowiedz się czy do siebie pasujecie!

Wizji dokonuję nie tylko na relacjach damsko-męskich, ale także mogę sprawdzić jak będzie się układała znajomość z tą samą płcią np. długoletnia przyjaźń z przyjaciółką czy najlepszym kumplem jak i też związek z drugą osobą tej samej płci.

Cena dopasowania partnerskiego dotyczy jednej pary. Jeśli interesują Cie inne osoby, którymi się otaczasz to w tym celu należy zwiększyć liczbę zamówienia.
Zrozumienie wzajemnych osobowości i indywidualności to pierwszy krok do udanego związku. W tym celu po dokładnej analizie profilu astrologicznego Twojego i Twojego partnera przygotowywany jest raport Horoskopu Pary oparty na astrologii wedyjskiej. Pomaga znaleźć harmonię i zrozumienie między wami jako parą.

Raport dla pary pomoże Ci skoncentrować swoją energię na obszarach wymagających poprawy, prowadząc w ten sposób do udanego związku. Różne sekcje raportu analizują różne aspekty twojego życia małżeńskiego, na przykład bezpieczeństwo finansowe, stabilność i długowieczność twojego związku, fizyczna przyjemność, zdrowie, dobrobyt, dzieci, życie codzienne, środki zaradcze itp. Zachęca pary do lepszego poznania siebie i pomaga zrozumieć, gdzie muszą włożyć trochę więcej wysiłku.


SZCZĘŚLIWE KAMIENIE DLA ZNAKÓW ZODIAKU
Minerały i kamienie szlachetne są magazynami inicjacji, przekazywanej poprzez kontakt z ciałem. Wykazują swoją moc w korzystny lub szkodliwy sposób – w zależności od tego, jak są używane. Wszystkie kamienie lub minerały mają moce magnetyczne w różnym stopniu, a wiele z nich jest dla nas korzystnych dla ich leczniczych właściwości. Emitują wibracje i częstotliwości, które mają silny potencjalny wpływ na całą naszą istotę. Na podstawie Twojego spersonalizowanego wykresu urodzeniowego sprawdzę jaki szczęśliwy kamień jest przypisany tylko Tobie oraz kamień życia. W tej usłudze należy podać bardzo dokładne informacje: datę urodzeniamiejsce urodzenia i dokładna godzina urodzenia

Kamień Życia
Kamień życia to klejnot, który można nosić przez całe życie, aby doświadczyć jego mistycznych mocy. Noszenie kamienia życia może usunąć przeszkody i pobłogosławić osobę szczęściem, sukcesem i dobrobytem. Jest zwykle noszony w celu zapewnienia ogólnego dobrego samopoczucia jednostki. 

Szczęśliwy kamień
Życie to idealne połączenie wysiłków i przeznaczenia. Spraw, by przeznaczenie pracowało dla ciebie, nosząc swój szczęśliwy kamień. Szczęśliwy kamień jednostki to taki, który tyka szczęście, przynosząc miłe niespodzianki w życiu. 


WRÓŻBA Z OBRĄCZKI
Z tej kategorii wróżb dowiesz się wszystkiego o tym: Jakiej płci będzie Twoje pierwsze dziecko, czy to będzie może chłopiec czy dziewczynka?
Kiedy spełni sie Twoje najskrytsze marzenie o ślubie, kiedy wyjdziesz za mąż?
Ilu w ciągu swojego całego życia partnerów będziesz mieć?
Jak będzie mieć na imię Twój przyszły wybranek życia?
Chcesz wiedzieć, czy wyjdziesz za mąż, ile będziesz miała dzieci lub partnerów?
W tym celu wcale nie musisz korzystać z usług jasnowidzenia ani z kart tarota stawianych na tą sprawę u innych wróżek.
W niniejszych usługach oferuję Ci odczytanie tych wszystkich informacji za pomocą takiego narzędzia wróżebnego jak zwykła obrączka. Chcesz wiedzieć jak dzięki niej dowiedzieć się co Cię czeka w przyszłości na temat ślubu, ilości dzieci lub partnerów?
Powróż sobie z obrączki według mojego sposobu, którego nauczyła mnie moja matka. W tej usłudze oferuję wróżenie z obrączki do samodzielnego wykonania. Dzięki moim dokładnym wskazówkom odkryjesz własną przyszłość w tych obszarach.
Każda chce znać pewnie swoją przyszłość na temat ślubu i dzieci... Proponuje tę wróżbę, bo jest przeze mnie w stu procentach sprawdzona i częste przypadki mówią o sprawdzalności tej wróżby, że wróżba z obrączki się sprawdza. Mnie nauczyła wróżyć mama, jej się sprawdziło, zresztą wielu osobą się sprawdza... jest to stara wróżba, mogą ją robić młode niezamężne, ale i mężatki, dla sprawdzenia informacji na:
- ilość dzieci i płeć dziecka,
- wiek wyjścia za mąż,
- ilość partnerów i imię wybranka serca

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.