Jasnowidz Vanessa - Proces zamówienia i płatności

Proces składania zamówienia

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: jasnowidzvanessa@o2.pl lub na adres rezerwowy profanum.x@gmail.com. W treści wiadomości e-mail, proszę podać nazwę usługi oraz dane niezbędne do realizacji wizji, które są opisane w wybranej usłudze.

Realizacja zamówień trwa 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty za wizję. Po złożeniu zamówienia lub zapytania, otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji.

Sposoby płatności

Płatności PayPal są dostępne za pomocą przycisku PayPal. Kliknij w poniższy przycisk, aby opłacić zamówienie.

Alternatywnie, poniżej znajdują się dane do przelewów na zwykłe konto bankowe:

Zamówienia są płatne z góry. Każda usługa jest realizowana po wpłynięciu kwoty na rachunek. Proszę wpisać: Renata Szwedek

PKO BP, nr konta: 49 1020 2629 0000 9202 0466 8366

Przy przelewach zagranicznych, przed numerem konta wpisz skrót – PL, a w kodzie SWIFT (inaczej BIC) wpisz: BPKOPLPW

W tytule przelewu proszę podać nazwę (tytuł) wybranej usługi/oferty, której przelew dotyczy. Każda transakcja kupna-sprzedaży powinna być możliwa do zidentyfikowania na podstawie imienia i nazwiska Kupującego. Jeśli przelew jest z innego konta, proszę o informację, że jest to Twoja płatność.

Od momentu zaksięgowania przelewu na moim koncie, dodaję Twoje pytania do mojego harmonogramu i wysyłam powiadomienie, kiedy możesz spodziewać się ode mnie odpowiedzi.

Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi zwykle do 2 dni. Może się wydłużyć o kilka dni, jeśli jest dużo zamówień w jednym czasie, nawet do 7 dni. Zawsze odpowiadam według kolejności zgłoszeń.

Przygotowaną dla Ciebie przepowiednię wysyłam na Twój adres e-mail. Po dokonaniu przelewu, proszę o potwierdzenie płatności, co przyspieszy otrzymanie odpowiedzi. To będzie dla mnie sygnał, że mogę zacząć realizować wizję dla Ciebie.

W dni robocze (poniedziałek-piątek) na e-maile staram się odpowiadać tego samego dnia. W weekendy i święta kontakt może być utrudniony (na e-maile otrzymane w tych dniach odpowiadam w najbliższy dzień roboczy).

Współpraca

Oferuję horoskop roczny, miesięczny, tygodniowy, dzienny. Oferta jest skierowana dla portali ezoterycznych. Cenę z właścicielami portali ustalam indywidualnie, w prywatnej wiadomości.

Horoskop na rok 2024 sporządzam na podstawie informacji z astrologii i uzyskanych przekazów ze swoich wizji. Opisuję ogólnie, co czeka 12 znaków zodiaku w ciągu danego okresu czasowego pod względem: miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia bądź według innych ustalonych wytycznych.

Komunikat

Proszę nie pisać do mnie w celu darmowych próbnych wizji, aby sprawdzić moje umiejętności. Darmowe porady udzielam tylko jeśli ogłoszę taki komunikat. Jeśli ktoś chce skorzystać z moich wizji, to i tak skorzysta odpłatnie. Nie zamierzam marnować swej energii na rozdawanie porad za darmo. Proszę się zastanowić, czy ktoś chciałby pracować za nic? Co z tego by miał? Fakt, kiedyś robiłam to dla zadowolenia swojej duszy, dla zdobycia doświadczenia, dla sprawdzenia siebie samej. Teraz jestem już dalej, w innym miejscu, a działalność charytatywną czynią inni.

Oferuję swój unikalny dar jasnowidzenia, dając każdemu możliwość skorzystania z niego, ale tylko za odpowiednią opłatą. Darmowe porady są ogłaszane okazjonalnie i mają na celu pomóc wybranym jednostkom. Wykorzystuję mój dar jasnowidzenia do przekazywania wiadomości, mając nadzieję, że zapewnię przewodnictwo i oświecę ogólne energie, które mogą doświadczyć w danym momencie. Moje usługi jasnowidzenia są dostępne dla tych, którzy szukają duchowego przewodnictwa i chcą zrozumieć energie, które mogą wpływać na ich życie.

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak wyzwania życiowe i zmiany mogą wpływać na nasze samopoczucie, prowadząc do frustracji, dezorientacji i poczucia zagubienia. Czasami możemy czuć się przytłoczeni decyzjami, które musimy podjąć. Takie sytuacje mogą wyczerpać naszą energię i sprawić, że będziemy niepewni, jak iść naprzód.

Niezależnie od tego, czy chodzi o relacje, karierę, rodzinę, przyjaciół, finanse, codzienne problemy, czy głębszą niepewność co do naszej ścieżki życiowej, wszyscy napotykamy przeszkody, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele. Czasami możemy czuć, że utknęliśmy w rutynie.

Osobiste seanse jasnowidzenia mogą być doskonałym sposobem na pokonanie tych przeszkód. Jasnowidzenie może pomóc w uzyskaniu jasności i motywacji, które są potrzebne do spojrzenia w niewiadome.

Zapraszam do skorzystania z moich usług jasnowidzenia, aby rozpocząć swoją podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie i swojego życia.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.