Kontakt

# Jak złożyć zamówienie? #

Wszelkie pytania należy kierować na maila: jasnowidzvanessa@o2.pl lub na drugi adres rezerwowy profanum.x@gmail.com  

W wiadomości e-mail, proszę podać tylko nazwę usługi oraz potrzebne dane do wizji z opisu wybranej usługi, to wystarczy. 

Czas realizacji zamówień to 48 godzin od momentu przyjęcia wpłaty za wizję.

Po złożeniu  zamówienia/ zapytania otrzymasz ode mnie wiadomość zwrotną. Przesyłam maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia do realizacji.

Formy płatności i kontaktu ze mną

Zamówienia są płatne z góry. Każda usługa realizowana jest po wpłynięciu kwoty na rachunek.

Renata Schutt, mBank, nr konta: 19 1140 2004 0000 3402 6351 3517 

Przy przelewach zagranicznych IBAN proszę wpisać przed numerem konta skrót – PL, zaś w kodzie SWIFT (inaczej BIC) należy wpisać: BREXPLPWMBK

Do realizacji przelewu wystarczy tylko numer rachunku.

Płatności PayPal lub płatności w EURO udostępniam w wiadomości e-mail – zapytaj. 

W tytule przelewu proszę podać nazwę (tytuł) wybranej usługi/oferty, której przelew dotyczył. Każda transakcja kupna-sprzedaży również powinna być możliwa do zdefiniowania z imienia i nazwiska Kupującego. Jeśli jest z innego nazwiska po prostu poinformuj mnie, że przelew jest od Ciebie, ale z innego konta.

Od momentu zaksięgowania przelewu na moim koncie, dodaje Twoje pytania do swojego harmonogramu i jednocześnie wysyłam powiadomienie kiedy możesz spodziewać się ode mnie odpowiedzi.

Czas oczekiwania na odpowiedź zwykle do 2 dni. Czas ten może się nieco wydłużyć o kilka dni, jeśli jest dużo zamówień w jednym czasie, to nawet do 7 dni. Zawsze odpowiadam według kolejności zgłoszeń. . 

Przygotowaną dla Ciebie przepowiednie wysyłam na Twój adres e-mail. Po przelewie proszę również od razu potwierdzić, tzn. napisać lub przesłać potwierdzenie płatności, co przyspieszy otrzymanie odpowiedzi, to będzie dla mnie informacja że mam zacząć realizować wizję dla Ciebie. 

W dni robocze (poniedziałek-piątek) na e-maile staram się odpowiadać tego samego dnia.

W weekendy i święta kontakt może być utrudniony (na e-maile otrzymane w tych dniach odpowiadam w najbliższy dzień roboczy).


WSPÓŁPRACA

Horoskop roczny, horoskop miesięczny, horoskop tygodniowy, horoskop dzienny – Oferta jest skierowana dla portali ezoterycznych*. Cenę z właścicielami portali ustalam indywidualnie, w prywatnej wiadomości.

Horoskop na rok 2022 sporządzam na podstawie informacji z astrologii i uzyskanych  przekazów ze swoich wizji. Opisuje ogólnie co czeka 12 znaków zodiaku w ciągu danego okresu czasowego pod względem: miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia bądź według innych ustalonych wytycznych.


KOMUNIKAT

Zastrzegam sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko wybranym przeze mnie osobom.

Proszę również nie pisać do mnie w celu darmowych próbnych wizji po to by sprawdzić moje umiejętności. Darmowe porady udzielam tylko z kart tarota i tylko jeśli ogłoszę taki komunikat. Jeśli ktoś chce skorzystać z moich wizji to i tak skorzysta odpłatnie, nie zamierzam marnować swej energii na rozdawanie porad za darmo. Proszę się zastanowić, czy ktoś chciałby pracować za nic? Co z tego by miał? Fakt, kiedyś robiłam to dla zadowolenia swojej duszy, dla zdobycia doświadczenia, dla sprawdzenia siebie samej. Teraz jestem już dalej, w innym miejscu, a działalność charytatywną czynią inni.

Oferuje swój dar jasnowidzenia, ale pozostawiam każdej osobie wybór, można z tego skorzystać lub nie, ale tylko odpłatnie. Darmowe porady zawsze ogłaszam i mają na celu pomóc tylko wybranym jednostkom. Używam mojego daru jasnowidzenia, aby przekazywać wiadomości w nadziei, że zapewnię przewodnictwo i oświęcę ogólne energie, jakie mogą doświadczyć w określonym momencie w czasie.0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.