Cennik

Jesteś w miejscu tak różnym od rzeczywistości, ale nie mniej skomplikowanym. Jeśli tu zajrzałaś/eś…  masz możliwość odkrycia treści zarezerwowanych tylko dla wybranych. Poniżej moja oferta. Opis każdej z usług znajduje się pod cennikiem. 

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcam do kontaktu. 


JASNOWIDZENIE

1.     Pytania na 1 sferę życia lub przesłanie? 200 PLN
2.     Przepowiednia na rok 2022 / wróżba na 12 miesięcy/ 400 PLN
3.     Co widać o Tobie? 300 PLN
4.     Jak podjąć tę najlepszą decyzję? 300 PLN
5.     Sen o zmarłej osobie/ 200 PLN
6.     Horoskop dla pary, horoskop partnerski, dopasowanie partnerskie / 200  PLN
7.     Szczęśliwe kamienie dla znaków zodiaku / 200 PLN
8.     Wróżba z obrączki / 200 PLN

9.     5 pytań – odpowiedź tak/nie z krótką odpowiedzią opisową (różna tematyka pytań) 250 PLN


WRÓŻBA Z KART TAROTA

1.     Tarot z 1 karty (wróżba na dziś) 200 PLN
2.     Tarot z 3 kart (wróżba pytanie z odpowiedzią tak lub nie) 200 PLN
3.     Tarot z 7 kart (wróżba na jedną sferę życia) 250 PLN
4.     Tarot 8 kart lub rozkład 10 kart (odczyt obecnej sytuacji życiowej) 250 PL
5.     Mini czytania na Yotube 300 PLN


Moje usługi (opis usług)

jasnowidzenie
WRÓŻBA PRZEPOWIEDNIA JASNOWIDZENIE
Konsultacja jasnowidzenia. Potrzebujesz wskazówek? Uzyskaj wgląd w ewoluującą sytuację i dokonaj wyborów, które przyniosą to, czego pragniesz. — Czytaj więcej...


wrozba-z-kart
WRÓŻBA Z KART TAROTA
Wspieram się tarotem przy swoich sesjach jasnowidzenia. Mogę też wykonać usługę oczami tarota, czyli z samej interpretacji i znaczeń z kart. — Czytaj więcej...


0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.