treść strony jasnowidz (O Doradcy) | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Schutt Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

jasnowidz (O Doradcy)O Doradcy- Jak zostałam wróżką?

W życiu codziennym pracuje jak każdy z nas... ale każdy z nas jest inny i ma do zrealizowania indywidualne cele... 

Każdy człowiek przychodzi na świat z określonym do wypełnienia programem, moim jest rozwój duchowy i chęć niesienia pomocy innym. Metodami, którymi się posługuje to niezwykła intuicja i dar jasnowidzenia, który wykorzystuję od "zawsze". I w większym lub mniejszym stopniu, w różnych okresach swojego życia, starałam się go wykorzystywać - oczywiście z różnym skutkiem. Rok 2010 uważam za rok, w którym całkowicie wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju czyli ezoteryki i postanowiłam poświęcić tej drodze całe swoje życie i choć moja ścieżka była bardzo kręta to ciężkie warunki, które spotkały mnie w życiu ukształtowały mnie na bardzo silną i odporną psychicznie osobę, pewnie dzięki temu stałam się tym kim teraz jestem:)

Już w dzieciństwie zauważyłam u siebie predyspozycje oraz szczególną wrażliwość do odczytywania zjawisk dla innych niedostrzegalnych i niezrozumiałych. Zdolność jasnowidzenia i zainteresowanie ezoteryką rozwijam od młodych lat. Niektórzy w nieskończoność czekają aż znajdą swoje powołanie, misję życia. Ja natomiast od dziecka wiedziałam kim chce zostać i czym będę się w życiu zajmować. Prowadzony przeze mnie blog, strona www oraz kanał YouTube miały być tylko krótkotrwałym eksperymentem, ale w związku z dużym zainteresowaniem funkcjonują one do dzisiaj. 

Mój dar i moje niezwykłe zdolności to jedyne źródło utrzymania, a moje blogi i moje filmy na YouTube to dodatkowe zajęcie realizowane - w każdej mojej wolnej chwili - z prawdziwą pasją, sercem i poświęceniem. Uważam, że jestem osobą, która wykonuje swój zawód z powołania.                                                                                                                 
Z predyspozycjami do przewidywania przyszłości oraz zainteresowaniami ezoterycznymi po prostu urodziłam się. A różne drogi duchowe, doświadczenia życiowe, których dotknęłam sprawiły, że jestem w stanie zrozumieć każdy problem i starać się wskazać drogę..

Przyszłam na świat z takimi a nie innymi zainteresowaniami, z tym się po prostu urodziłam. Przykład: rówieśnicy kupowali kolorowe czasopisma młodzieżowe, a ja sięgałam po tygodniki czy miesięczniki dla siebie, takie, by iść swoją drogą pasji… Interesowały mnie pisma lifestyle’owe, ezoteryczne i astrologiczne.
W życiu zajmowałam się zawsze czymś innym, ale gdzieś po drodze swoją pasję zawsze realizowałam. Były momenty, że na dłuższy czas musiałam zrezygnować  ze swoich zainteresowań, ale prawdziwa pasja zawsze się w nas odzywa, tęsknimy za nią i jej brak sprawia, że do niej po prostu powracamy by znów się nią zająć, kontynuować…


- Kim jest jasnowidz? Co robi jasnowidz? Jak to jest z tym tarotem?

Jestem doradcą ezoterycznym- jasnowidzem. Oznacza to, że nie korzystam z żadnych narzędzi wróżebnych do odczytywania przyszłości, lecz… jest pewien wyjątek. Czasem jest tak, że wizja długo nie przychodzi, wtedy by wykonać swoją pracę muszę wspomagać sie jakimś narzędziem mantycznym i w mojej profesji jest to dodatkowo tarot. Z kart tarota korzystam również wtedy, gdy wykonuje darmowe porady.

Nikt nie wie i większość nie rozumie tego, że jasnowidzenie to wyczerpujące i długie seanse. Często też z tego powodu mam opóźnienia w realizowanych zamówieniach i wydłuża się oczekiwanie na wróżbę.
Z prawdziwych wizji korzystam tylko wtedy, gdy klient zachowuje tak ważną zasadę wymiany: płaci za wróżbę lub wysyła na mój adres cenny przedmiot.

Zadając pytanie, otrzymujesz ode mnie dość wyczerpującą odpowiedź, ewentualnie dodaje informacje, przekaz, który mam dla Ciebie... Możesz też nie zadawać mi żadnych pytań, sama powiem Ci co widzę o Tobie... Po zapoznaniu się z moją ofertą i wybraniu usługi, bym mogła mieć wgląd w Twoje życie potrzebuje Twojego imienia i daty ur., ewentualnie wyślij tylko swoje zdjęcie z imieniem (bez podawania daty ur.); do wyboru. - Chciałam zaznaczyć, że wszystkie moje porady, wizje są odpłatne. Jeśli chcesz skorzystać z usługi co widzę o tobie to zapraszam.- Co jeszcze mogę powiedzieć o sobie? 

Pochodzę z centralnej części Polski, ale tak właściwie wyemigrowałam w kierunku północno-zachodnich Niemiec i w tym rejonie osiedliłam się już na stałe. Posiadam wykształcenie wyższe i z reguły należą do optymistów, interesuję się wieloma dziedzinami życia. Nie lubię ograniczeń, każdy ma prawo do własnego życia, decyzji i wyborów. Duchowy sens, nie ma żadnych zakazów i jest całkowicie beapelacyjne. Dojrzałość duchowa to dbanie o rozch własnej duszy, a co za tym idzie, wrażliwości i wewnętrznego ciepła. To także zdolność do dialogu z ludźmi. To otwieranie się na to, co niewidoczne, wewnętrzne.

Bywam w różnych miejscach na świecie i w Polsce. Powiedziałabym więc raczej, że jestem osobą żyjącą „pomiędzy”, w ciągłych rozjazdach i w wielu przestrzeniach – realnych i wirtualnych – jednocześnie. Myślę, że taki tryb życia pozwala mi zachować świeżość spojrzenia na różne sprawy i nie pozwala popaść w rutynę. 

W chwili obecnej całą swą uwagę skupiam na praktyce rozwoju duchowego. Jestem osobą wrażliwą, dbającą o rozwój duchowy, uwielbiającą zgłębiać wiedzę, szczególnie pasjonuje mnie człowiek i jego natura, duchowość. Natomiast największą moją pasją jest zgłębianie nauk tajemnych, znam też kilka magicznych praktyk, które poniekąd działają, znajdziesz je właśnie tutaj. W wolnych chwilach medytuje w swych ulubionych leśnych zakamarkach. 

Jeśli masz pytania, możesz zapytać mnie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

designed by Charming Templates