Jasnowidz (o Doradcy)

Cześć, tutaj mnie bardziej poznasz...

W życiu codziennym pracuje jak każdy z nas... ale każdy z nas jest inny i ma do zrealizowania indywidualne cele... 

Każdy człowiek przychodzi na świat z określonym do wypełnienia programem, moim jest rozwój duchowy i chęć niesienia pomocy innym, ale nie tylko to. Metodami, którymi się posługuje to niezwykła intuicja i dar jasnowidzenia, który wykorzystuję od "zawsze". I w większym lub mniejszym stopniu, w różnych okresach swojego życia, starałam się go wykorzystywać - oczywiście z różnym skutkiem. 

Rok 2010 uważam za rok, w którym całkowicie wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju czyli ezoteryki i postanowiłam poświęcić tej drodze całe swoje życie i choć moja ścieżka była bardzo kręta to ciężkie warunki, które spotkały mnie w życiu ukształtowały mnie na bardzo silną i odporną psychicznie osobę, pewnie dzięki temu stałam się tym kim teraz jestem:)

Już w dzieciństwie zauważyłam u siebie predyspozycje oraz szczególną wrażliwość do odczytywania zjawisk dla innych niedostrzegalnych i niezrozumiałych. Zdolność jasnowidzenia i zainteresowanie ezoteryką rozwijam od młodych lat. Niektórzy w nieskończoność czekają aż znajdą swoje powołanie, misję życia. Ja natomiast od dziecka wiedziałam kim chce zostać i czym będę się w życiu zajmować. Prowadzony przeze mnie blog, strona www oraz kanał YouTube miały być tylko krótkotrwałym eksperymentem, ale w związku z dużym zainteresowaniem funkcjonują one do dzisiaj. 

Mój dar i moje niezwykłe zdolności to nie jedyne źródło utrzymania, a moje blogi i moje filmy na YouTube to tylko dodatkowe zajęcie realizowane - w każdej mojej wolnej chwili. Uważam, że jestem osobą, która wykonuje swój zawód z powołania, lecz jestem numerologiczną 5 więc ta wibracja prowadzi mnie do ciągłego zmieniania czegoś w życiu, do wprowadzania zamian, wprowadzania trochę chaosu, zmieniania kierunku i z tego powodu nie raz straciłam to co miałam wypracowane stabilnie, ale i też zmiany miały swoje plusy, bo wprowadzałam nowy ład w swoim życiu i powiew świeżości. Moja wibracja utrudnia mi wiele rzeczy... wszystko co poznam zaczyna mnie nudzić, a ciągnie mnie cały czas do poznawania i doświadczania czegoś nowego. Stabilizacja zawodowa czy jakakolwiek naprawdę mnie męczy, ogranicza i przygnębia. Wibracja czwórki byłaby dla mnie znacznie lepszą opcją, wtedy trzymałabym się tylko jednego toru...

Z predyspozycjami do przewidywania przyszłości oraz zainteresowaniami ezoterycznymi po prostu urodziłam się. A różne drogi duchowe, doświadczenia życiowe, których dotknęłam sprawiły, że jestem w stanie zrozumieć każdy problem i starać się wskazać drogę..

Przyszłam na świat z takimi a nie innymi zainteresowaniami, z tym się po prostu urodziłam. Przykład: rówieśnicy kupowali kolorowe czasopisma młodzieżowe, a ja sięgałam po tygodniki czy miesięczniki dla siebie, takie, by iść swoją drogą pasji… Interesowały mnie pisma lifestyle’owe, ezoteryczne i astrologiczne.

W życiu zajmowałam się zawsze czymś innym, ale gdzieś po drodze swoją pasję z ezoteryki zawsze realizowałam. Były momenty, że na dłuższy czas musiałam zrezygnować  ze swoich zainteresowań, ale prawdziwa pasja zawsze się w nas odzywa, tęsknimy za nią i jej brak sprawia, że do niej po prostu powracamy by znów się nią zająć, kontynuować…

 

- Kim jest jasnowidz? Co robi jasnowidz? Jak to jest z tym tarotem?

Jestem doradcą ezoterycznym- jasnowidzem. Oznacza to, że nie korzystam z żadnych narzędzi wróżebnych do odczytywania przyszłości, lecz… jest pewien wyjątek. Czasem jest tak, że wizja długo nie przychodzi, wtedy by wykonać swoją pracę muszę wspomagać sie jakimś narzędziem mantycznym i w mojej profesji jest to dodatkowo tarot lub różdżki radiestezyjne. Z kart tarota korzystam również wtedy, gdy wykonuje darmowe porady.

Nikt nie wie i większość nie rozumie tego, że jasnowidzenie to wyczerpujące i długie seanse. Często też z tego powodu mam opóźnienia w realizowanych zamówieniach i wydłuża się oczekiwanie na wróżbę.

Z prawdziwych wizji korzystam tylko wtedy, gdy klient zachowuje tak ważną zasadę wymiany: płaci za wróżbę lub ofiaruje mi coś w zamian.

Zadając pytanie, otrzymujesz ode mnie dość wyczerpującą odpowiedź, ewentualnie dodaje informacje, przekaz, który mam dla Ciebie... Możesz też nie zadawać mi żadnych pytań, sama powiem Ci co widzę o Tobie... Po zapoznaniu się z moją ofertą i wybraniu usługi, bym mogła mieć wgląd w Twoje życie potrzebuje Twojego imienia i daty ur., ewentualnie wyślij tylko swoje zdjęcie z imieniem (bez podawania daty ur.); do wyboru. - Chciałam zaznaczyć, że wszystkie moje porady, wizje są odpłatne i proszę nie pisać do mnie z nadzieją na otrzymanie darmowego przekazu czy wróżby z kart. 

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.