Dziennik Snów. Co zrobić, żeby zapamiętywać sny?


dziennik snów

Zwróć szczególną uwagę na swoje sny, ponieważ będą zawierały cenne informacje. Prowadź dziennik, aby zyskać pewność dzięki potwierdzeniu, które otrzymasz poprzez synchroniczność. Spisuj wszystkie swoje sny, a także wszelkie znaki, wiadomości lub symbole, które otrzymasz. Przekonasz się, że w ten sposób możesz wzmocnić swoje połączenie ze źródłem, poszerzyć swoją samoświadomość i w pełni wprowadzić się w teraźniejszość, wykorzystując wszystkie swoje zmysły. To pozwoli Ci uzyskać dostęp do świętych informacji i boskiej inspiracji bezpośrednio ze Wszechświata i zastosować je w swoim życiu. Dla Najwyższego Dobra.

Interpretacja snu często wydaje się dość trudna, ale warto poświęcić jej trochę czasu, bo wielokrotnie nasza podświadomość poprzez sny próbuje nam coś przekazać, coś co może być dla nas bardzo cenną wskazówką, informacją, a czasem nawet przestrogą. Nie ma jednego, z góry ustalonego sposobu interpretacji snów ani symboli znaczeń sennych. Każdy sen należy interpretować indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na emocje jakie towarzyszyły nam podczas snu. Zatem każdy symbol senny może oznaczać dla każdego z nas coś innego i nie ma tu żadnych sprawdzalnych reguł, że dany symbol senny coś oznacza jak podaje internetowy lub podręczny książkowy sennik.

Stworzyłam dziennik snów z którego będziecie mogli poczytać moje prywatne sny. Będę zamieszczać tutaj wpisy dotyczące moich marzeń sennych. Oprócz treści snu napiszę tylko kilka przemyśleń, raczej bez prób interpretacji oraz analizy – tego nie potrzebuję, bo jeżeli będą dość prywatne to muszę zachować to tylko dla siebie. Poza tym, gdyby był ktoś chętny, może podzielić się własnym spostrzeżeniem odnośnie moich snów pozostawiając komentarz –  nie mam żadnych zastrzeżeń.

Dlaczego zdecydowałam się znaleźć miejsce, które będzie stanowić mój Dziennik Snów? Do założenia Dziennika Snów skłoniły mnie doświadczenia senne towarzyszące mi każdej nocy. Chcę je opisać z jednej ważnej przyczyny: często zdarza się, że sny te są niejako "prorocze". Spełniają się bardzo szybko, w przeciągu kilku najbliższych dni. Poza tym, warto analizować sny, aby lepiej zrozumieć swoje obecne życie. Aby zrozumieć, czego naprawdę chcemy i co czujemy. Aby zetknąć się z tym, czego się boimy. Aby doświadczyć prawdy o swoich wewnętrznych obawach i pragnieniach.

Sny pozwalają nam zrozumieć, czego podświadomie się boimy, przed czym uciekamy, a czego pragniemy. Tak więc we śnie odbijają się ważne wydarzenia z życia, często są podsumowaniem dnia, a czasami jakąś podpowiedzią co do naszego zachowania. Czasami naszą tęsknotą, a czasami traumą skrywaną gdzieś głęboko w podświadomości. Czasami okazują się prorocze, mówią o tym co się wydarzy w naszej najbliższej przyszłości albo tuż za kilka dni…

Właśnie z tego powodu stworzyłam swój własny Dziennik Snów. Zrodził się pomysł na prowadzenie dziennika snów. Zachęcam Was również do tego samego, ponieważ sam dziennik snów posiada wiele zalet, jak na przykład możliwość rozpoznania znaku sennego, lepsza pamięć snów, rozwikłanie zagadki dotyczącej treści snów, a także możliwość odtworzenia każdego snu z danej nocy. Po paru tygodniach systematycznego umieszczania wpisów w dzienniku będziecie pamiętać średnio po dwa, trzy albo nawet cztery sny z każdej nocy. Będziecie mieć pewność, że żaden spontaniczny świadomy sen nie zostanie zapomniany… Dziennik Snów to idealny sposób na to, jak zapamiętać sny! Naszą zdolność do przypominania sobie snów można poprawić, po prostu zwracając na nie większą uwagę.

Poza tym , istnieją również specjalne techniki, takie jak na przykład WILD, które działają skutecznie bez pomocy dziennika snów. Jednakże, takie techniki wymagają często większych poświęceń lub większego stopnia zaawansowania. 

Jeśli nie wiesz, co oznacza Twój sen i jakie niesie ze sobą ważne przesłanie, co się wydarzy… to możesz skorzystać z mojej pomocy czytania snów. Zbadam związek wyobrażeń sennych z Twoim życiem (psychicznym). Jednak pamiętaj, że tylko Ty sam(a) możesz najlepiej zinterpretować swój sen. To ty musisz odkryć, co mówią Ci twoje sny. Masz moc nadania znaczenia swojemu snu, niezależnie od tego, czy jest ono pozytywne, czy negatywne. Nikt nie zinterpretuje snu lepiej od Ciebie, ponieważ jest tak wiele ukrytych znaczeń w snach…. Po zbadaniu swoich własnych snów i rozmowie o snach z innymi odkryjesz, że symbole są unikalne dla śniącego. 0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.