Sen o czarnym pająku. Magiczne stworzenie, które spotkałam na leśnej ścieżce...


Symbole senne: pająk, o – litera

Mimo, że będę publikowała te sny ''świeże'', najpierw chciałbym podzielić się z Wami jednym z najciekawszych snów, jaki miałam dawno temu, który zapadł mi głęboko w pamięć. Sen jest dokładnie z roku 2012, był w miarę ciekawy, dlatego go sobie zapisałam.

Wszystko było takie realistyczne. Śniło mi się, że byłam w lesie i z pewnej odległości patrzyłam na wielkiego czarnego pająka, który w bezruchu stał na leśnej ścieżce naprzeciwko mnie. Podeszłam bliżej, chciałam się mu przyjrzeć z bliska. Na moje pierwsze zbliżenie, pająk przybrał kształt w literze „O”. Zaintrygowana podeszłam jeszcze bliżej tego pająka, aby przyjrzeć się tej okrągłej figurze geometrycznej, jaką wykonał. Jego figura była "pusta" w środku, przybrał postać koła. Obawiałam się też, że jak podejdę bliżej to ucieknie, a on zrobił co innego, wcale nie zamierzał czmychać, lecz przeistoczył się do swojej pierwotnej postaci i wspiął mi się po nodze, potem powędrował na plecy, i zatrzymał się na moim karku z tyłu głowy  po czym jakimś cudem wszedł we mnie poprzez kark. I na tym sen się zakończył.

Gdy się obudziłam czułam jak coś mi drepta z tyłu szyi, tak jakby ktoś palcami mnie dotykał. Jeszcze dla pewności sprawdziłam czy tam nic nie mam, ale przecież to nie możliwe, bo wiedziałam, że już nie śnie i był to tylko sen. Jednak gdy się budziłam dotyk czułam bardzo wyraźnie, trudno to wyjaśnić. Podobno pająk w śnie to pomyślny znak symbolizujący pracę wymagającą cierpliwości i czasu, zwiastuje też szczęście i dobrobyt w zależności od tego co robi w tym śnie. Symbolizuje też deszcz, czary, twórcę, jego symbol kojarzy mi się z tworzeniem czegoś, wykazaniem się kreatywnością, pomysłowościąMoże to prawda, bo tydzień po tym śnie, napisał do mnie wydawca dwóch portali o tematyce ezoterycznej, zgodziłam się na współpracę i dostałam zlecenie na napisanie horoskopu zodiakalnego na rok 2012, a więc pod względem finansowym lepsze dni nadeszły…;) Pamiętam, że miałam wtedy bardzo pracowity okres przez dwa tygodnie, ponieważ tyle czasu zajmuje mi pisanie horoskopu rocznego dla dwunastu znaków zodiaku wraz z opisaniem wszystkich sfer dla każdego z nich. Natomiast kształt pająka myślę, że symbolizował pieniądze.

Sen jest nie tylko komunikatem (ewentualnie zaszyfrowanym komunikatem), ale również aktywnością estetyczną, grą wyobraźni, która jest wartością samą w sobie.Pająk w mojej interpretacji symbolizuje okres pracy, jakieś zajecie, niewielki przypływ gotówki i chłodną pogodę, najczęściej wilgotną i deszczową. Z moich doświadczeń sennych zazwyczaj to zwiastował: pająk wróży na sferę pracy lub chłodną pogodę.

Nie będę tutaj skupiać się na szerszej analizie i interpretacji mojego snu. Wymieniłam najważniejsze znaki senne i w kilku zdaniach napisałam jakie przesłanie miał sen, co zwiastował, czyli co dokładnie wtedy wydarzyło się w moim życiu. Sen o pająku często mi się sprawdza na to samo. Kiedy go widzę we śnie zawsze zwiastuje zastrzyk jakiejś gotówki, większej bądź mniejszej lub bardziej pracowity okres albo zmianę pogody na chłodniejszą. Takie jest moje przesłanie snu o pająkach, Wasze może być zupełnie inne. Zatem w komentarzach możecie opisywać swoje własne sny o pająkach i na koniec krótko dodać co ten symbol senny dla Was znamionował. Do kolejnego snu zatem...


0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.