Strzykawka sennik. Zastrzyk energii i nieuniknione, nieprzyjemne chwile

Symbol senny: strzykawka

Pragnę podzielić się z Wami moim kolejnym snem, tym razem proroczym, który miał swoje miejsce dokładnie kilka dni temu. W czwartek 18 grudnia 2014r., śniła mi się po prostu strzykawka wypełniona jakimś płynem. Jak wiadomo, strzykawka może służyć do wykonywania zastrzyków lub do pobierania płynów ustrojowych, na przykład krwi. W moim śnie miał to być zastrzyk, ale niby nie było wiadomo dla kogo, ponieważ w moim śnie widziałam tylko samą strzykawkę wypełnioną przezroczystym płynem. Oprócz tego, na mojej nodze znajdowało się coś bardzo małego i białego, niby jakieś stworzenie niewielkich rozmiarów „podobnych do” rybiej pijawki. Jednak co do tego małego stworzenia na mojej nodze nie jestem pewna, to nie było chyba tak istotne, ale częściowo powiązane z zastrzykiem. Ważną częścią snu była tylko strzykawka ale ten zastrzyk miał być niby dla tego „czegoś niewielkich rozmiarów” co było na mojej nodze. Chciałam zaznaczyć, że podświadomość ma czasem tendencję do gmatwania obrazów widzianych we śnie oraz ma skłonności do tworzenia asocjacji jednych myśli z drugimi, tworząc w ten sposób symbole. Zatem druga część snu, jego symbolika była trochę bardziej zagmatwana, i nie miała całkiem oczywistej treści − nie brałam wcale pod uwagę tej części snu w mojej własnej interpretacji. Sen zakończył się na samym symbolu sennym, jakim była strzykawka.

Zaraz napiszę Wam co się wydarzyło w przeciągu trzech najbliższych dni. Jak wiadomo, sny prorocze są najczęstszym źródłem poznawania przyszłościNajczęściej występują w nich symbole. Kto zna ich znaczenie, ten potrafi wytłumaczyć sobie ich sens i może poznać zdarzenie przyszłe w ogólnych zarysach.

W moim śnie brałam pod uwagę strzykawkę, która miała służyć do zastrzyku, ale do iniekcji nie doszło. Poza tym, we śnie nie miałam odczuć ani dobrych ani złych. Pierwsze skojarzenia jakie naszły mnie po przebudzeniu to takie, że pewnie w przeciągu trzech dni przyjedzie weterynarz zrobić zastrzyk mojej rasowej kotce. Dzwoniłam do niego niecałe dwa tygodnie temu, aby do mnie przyjechał i do tej pory się nie pojawił, stad to skojarzenie po przebudzeniu. I rzeczywiście moje przypuszczenia potwierdziły się. Sen miałam w czwartek, a w sobotę przed południem przyjechał do mnie weterynarz by zaszczepić moją kotkę:) 

Chciałam dodać, że moje sny prorocze, to sny, które spełniają sie rychło (niebawem) w przeciągu trzech dni, bez zaglądania do sennika. Sen po prostu dał mi informację, że lada moment pojawi się u mnie weterynarz. Nie wiedziałam kiedy ma zamiar przyjechać, a dwa tygodnie temu jak do niego dzwoniłam to mówił że będzie jutro a nazajutrz wcale go nie było. Potem już nie dzwoniłam, nie pytałam kiedy będzie. Aż w końcu przyśnił mi się ten sen i już wiedziałam, że w przeciągu trzech dni może niezapowiedziane podjechać weterynarz do mnie do domu.

To nie wszystko! Sen również niósł dodatkowe przesłanie, ale Ja przez ten czas nie zaglądałam do sennika :/ Według sennika, strzykawka może reprezentować niechciane negatywne emocje, uczucia, przykrość zalewająca nas z czyjejś strony. W negatywnym aspekcie, strzykawka zwiastuje krytykę ze strony innych osób, uszczypliwe uwagi, krótkie nieprzyjemności bądź fizyczne cierpienie.

W przeciągu tych kilku dni spotkało mnie kilka nieprzyjemnych zdarzeń takich jak mocny atak w sieci ze strony anonimowej osoby, która ukrywała się pod nickiem, dogryzając wszystkim wróżkom, i tym razem padło na mnie. Pojawiła się osoba, która zaczęła mnie w sieci mocno obrażać, krytykować nie podając żadnych argumentów, dlatego musiałam zgłosić naruszenie i zablokować tą osobę. Ja rozumiem, że każdy ma prawo do anonimowości i wyrażania swojego zdania dopóki nie przekroczy granicy przyzwoitości lub prawa! Zdaję sobie też z tego sprawę, że osoby publiczne, celebryci czy takie mniej znane jednostki z Internetu są znane z tego, że są znane i oczywiste jest to, że prawie każdy będzie o takich osobach mówić, pisać i komentować. Nie jest istotne czy dobrze czy źle, bo każdy ma zarówno swoich fanów (osoby, które będą cie podziwiać, wspierać, uwielbiać) jak i hejetrów (niezadowolonych osobników z tego co robisz, ale i także takich osób, które czerpią przyjemność z nienawidzenia wszystkich i wszystkiego). Na zło zapisane w genach czy zaburzenia w rozwoju mózgu raczej nie ma recepty :)

Kolejne wydarzenie jakie mnie spotkało to takie, że wysiadając z samochodu przywaliłam sobie w nos drzwiami :D Sama sobie sprawiłam ból, ale nie zrobiłam sobie krzywdy. Sen zwiastował o tym, że spotkało mnie poczucie krótkiego cierpienia (fizycznego), które było nieuniknione :/ Przez nieuwagę, ze zmęczenia podróżą po prostu  jakoś niefortunnie uderzyłam się w nos przy zamykaniu drzwi auta.

Każdy sen można rozpatrywać w dwóch aspektach: pozytywnym i negatywnym. Tak jak wszystko ma podwójną naturę. W pozytywnym znaczeniu – według sennika – gdy zastrzyk we śnie nie powoduje nieprzyjemnych doznań ze względu na swoje właściwości lecznicze, wtedy zapowiada przyrost sił, „zastrzyk energii”, poprawę ogólnego samopoczucia. Jeśli chodzi o to co wydarzyło się u mnie do soboty to faktycznie  w piątek włączała mi się pewna faza śmiania z wszystkiego i niczego. Roznosiła mnie energia i byłam w dobrym nastroju w tamtych dniach. W negatywnym znaczeniu zaś, zastrzyk widziany we śnie to zapowiedź niemiłej niespodzianki, oznacza wydarzenie uwalniające negatywne emocje.

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.