treść strony rytuały | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

rytuały

Wybierz dla siebie odpowiednią praktykę magiczną z mojej Księgi.

Rytuały miłosne (8)  (opis usług pod cennikiem)

1.     Uzdrowienie relacji partnerskich 500 zł,- 
2.     W ZNALEZIENIU PARTNERA ŻYCIOWEGO 500 zł,- 
3.     ANIELSKA POMOC na POWRÓT UKOCHANEGO 600 zł,- 
4.      RYTUAŁ POŁĄCZENIA DWÓCH OSÓB 200 zł,-
5.      PRZYWOŁANIE MIŁOŚCI DANEJ OSOBY 600 zł,-
6.      ABY UWIEŚĆ 600 zł,-
7.      UROK MIŁOSNY 600 zł,-
8.      Aby odbudować/nawiązać kontakt 600 zł,-

Rytuały finansowe (3)
9.      RYTUAŁ w ZNALEZIENIU DOBREJ PRACY 600 zł,- 
10.      Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy 600 zł,-
11.      RYTUAŁ USTABILIZOWANIA FINANSÓW 600 zł,- 

Rytuały obfitości i dobrego nastroju (2)
12.      Rytuał Obfitości Beltane 500 zł,-
13.      Zaklęcie napełniające dobrą energią 150 zł,-

Rytuały oczyszczania (2)
14.       BY ODCZAROWAĆ ZŁY UROK/ ZŁĄ PASSĘ 1500 zł,-
15.       Oczyszczanie pomieszczeń i miejsc 150 zł,-

Rytuały na konkretny cel (4)
16.       By ODNALEŹĆ CEL ŻYCIOWY 200 zł,- 
17.       Rytuał z ochronnym amuletem 600 zł,-
18.       ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA 600 zł,-
    19.       NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA 600 zł,-


1.Uzdrowienie relacji partnerskich  

7-dniowy Rytuał „Uzdrowienia relacji partnerskich" - dwie sesje rytualne. Rytuał pomoże ci poprawić relację z partnerem oraz ożywić uczucia w związku. Pomoże w rozwikłaniu komplikacji pomiędzy Wami, uzdrowi trudny związek partnerski. Rytuał magiczny składa się z dwóch sesji rytualnych podczas których zachodzi oczyszczenie energetyczne między partnerami z negatywnych i złych energii oraz silna reaktywacja energii miłości pomiędzy dwojgiem ludzi gdy rozstanie nastąpiło kilka tygodni temu a partnerzy nie mają kontaktu lub jest on bardzo ograniczony i sporadyczny, a negatywnych energii nagromadziło się tak wiele, że wydaje się, że uczucie miłości wygasa, ale istnieją nadal wspomnienia, myśli, tęsknota, pragnienia.

2.W ZNALEZIENIU PARTNERA ŻYCIOWEGO 

Usługa proponowana jest wszystkim singlom, ale pomocna okaże się w szczególności dla tych osób, którym coraz trudniej poznać żonę lub męża. Dzięki tej pomocy anielskiej znajdziesz odpowiednią dla siebie osobę, swoją drugą połówkę, prawdziwą miłość. 

3. ANIELSKA POMOC na POWRÓT UKOCHANEGO

Anielska pomoc na powrót ukochanej osoby to metoda, którą z powodzeniem można stosować, by ratować każdy związek (nie jest ważne małżeński czy też nie!). Oczywiście pod warunkiem, jeśli partner lub partnerka, która odchodzi nie jest z nikim innym związany(a). Jeśli nam zależy to powinniśmy starać się o własne szczęście i o dobro związku czy rodziny. Aby to zachować za wszelka cenę!
Bardzo silny Rytuał magii miłosnej na powrót partnera stosowany zarówno w przypadkach gdy partnerzy mają kontakt ze sobą jak też z utratą jakiegokolwiek kontaktu.

4. RYTUAŁ POŁĄCZENIA DWÓCH OSÓB 

Rytuał stosuje się w przypadku gdy jesteśmy już z kimś w związku, albo zamierzamy być i jest wszystko w porządku, jesteśmy na etapie przyjaźni bądź miłości. Rytuał ma na celu poprawić więź w związku, to znaczy przemienić go w kolejny etap – stworzyć mocniejszą więź bądź jeszcze ją bardziej umocnić. Rytuał łączy dwie osoby na bardzo długie lata.

Ten rytuał jest bardzo silny, zastanów się dobrze, czy chcesz  z daną osobą zostać na zawsze. W ten sposób zostali połączeni moi rodzice, którzy pomimo tego, że są po rozwodzie, są nadal ze sobą razem. Mimo różnych wszelkich prób rozdzielenia ich drogi nie mogą się rozejść i trudno to wytłumaczyć w racjonalny sposób. 

5. PRZYWOŁANIE MIŁOŚCI DANEJ OSOBY 

Anielska pomoc na przywołanie miłości danej osoby to metoda, którą z powodzeniem można stosować, by ratować każdy związek (nie jest ważne małżeński czy też nie!). Rytuał ma na celu pomóc w przywołaniu utraconej miłości naszej ukochanej osoby. Dzięki tej pomocy anielskiej nakierujesz myśli tej osoby w swoją stronę. Wykonuje się go przez 7 dni w wyznaczonym czasie, powtarza się go raz w miesiącu przez 7 dni aż do uzyskania efektu. Do rytuału dołączam wybrane relacje osób, które przeprowadzały ten rytuał, wypowiedzi opisują co odczuwały albo co działo się podczas rytuału. 

6. ABY UWIEŚĆ 

Usługa jest kierowana do wszystkich osób, które szukają sposobów pozwalających uzależnić od siebie partnera. Jeśli zależy ci na tym, aby uwieść zajętego lub wolnego, niesamowicie absorbującego(ą) do wzięcia i to od zaraz już mężczyznę bądź kobietę (w magii nie ma znaczenia żaden szczegół) to najlepszym sposobem jest właśnie uciekanie się do praktyk magicznych.

W odległych, zacisznych zakamarkach umysłu odpowiedz sobie najpierw na poniższe dość kontrowersyjne pytania:
‘ Uwielbiasz polować na mężczyzn mężczyznę (kobietę)?
‘ Chcesz wiedzieć, na czym się skupić, by mężczyźni (kobiety) oszaleli na twoim punkcie? 
' Czy ta osoba jest dla Ciebie wystarczająco pociągająca, czy chcesz ją uwieść?
' Czy chcesz go (ją) zdobyć dla własnej satysfakcji jako kolejny eksponat (męski bądź  żeński) w swoim życiu?
' Albo może chcesz bezwzględnie zemścić się na koleżance, która Ci go odbiła w okrutny sposób?
' Czy może chodzi o jego wspaniałe konta bankowe i karty kredytowe?
' A może masz wrażenie, że on sam pragnie bliskiego kontaktu z Tobą?
' A może chcesz stanowić dla niego ciepłą poduszkę do wypłakiwania jego/jej frustracji? 


Odpowiedź sobie na te zagadnienia, jeśli chociaż jedna odpowiedź padła na tak, to tą praktykę magiczną możesz z powodzeniem przeprowadzić.

Jak już wiesz istnieje mnóstwo wolnych, niesamowicie absorbujących facetów do wzięcia i to od zaraz! Problem z żonatymi to zawsze pojawiająca się żona, (która będzie mieć pretensje do Ciebie) lub dzieci oczekujące na swego tatusia. Istnieje także dosyć bulwersującą aczkolwiek wielce prawdopodobna możliwość, że będziesz chwilową zabawką... po Tobie bowiem będą następne i następne. Czy warto? No dobrze, kwestie moralne masz już za sobą. Każdy rytuał magiczny ma jakieś wady. Czytasz dalej więc jasnym jest, że po prostu chcesz osiągnąć swój cel i chcesz po prostu dowiedzieć się: jak zdobyć żonatego. Albo wolnego faceta. Od czego więc zacząć? Skuteczne rytuały tylko z górnej półki.

7. UROK MIŁOSNY 

Czasami chcąc rozkochać w sobie mężczyznę lub kobietę próbujemy wszelkich możliwych sposobów. Mam dla Ciebie również inny sposób… - rzucenie miłosnego uroku zapewni Ci powodzenie w miłości i sprawi, że obiekt Twoich westchnień oszaleje z miłości do Ciebie.

Jeśli chcesz zauroczyć mężczyznę lub kobietę (płeć nie ma tu znaczenia) - sięgnij po przepis mojej prababki, który jest bardzo skuteczny. Zamierzonym efektem rytuału jest wywołanie w drugim sercu uczuć miłosnych. Za sprawą tego uroku nakierujesz myśli tej osoby w swoją stronę. Jedyny minus i trudność tego rytuału jest taki, że nasz "obiekt westchnień" trzeba zaprosić do naszego mieszkania (domu). 

8. Aby odbudować/nawiązać kontakt 
Cel rytuału:
- oczyszczenie relacji,
- odbudowanie relacji,
- ponowne nawiązanie kontaktu.

Rytuał stosuje się w celu ponownego nawiązania kontaktu  z osobą z którą kiedyś coś nas połączyło (przyjaźń, miłość, krótkotrwałe uczucie, zauroczenie itp.)., ale z jakiegoś powodu znajomość ta urwała się. Jeśli więc szukasz jakiegoś punktu zaczepienia, żeby odbudować relacje bądź ją ponowić to ten rytuał jest najodpowiedniejszy. To dobry moment na oczyszczenie relacji z osobą, na której ci zależy, ale z jakiś powodów nie możecie dojść do porozumienia. Rytuał ma szerokie zastosowanie w relacjach z innymi ludźmi. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu usługi – rytuał przesyłam w pliku .pdf do samodzielnego wykonania.

Każdy związek/relacja przechodzi przez różne fazy. Dlatego jeśli więc szukasz rozwiązania by uratować relację, odbudować utraconą więź, bliskość osoby, na której ci zależy i odzyskać szczęście we dwoje to wszystko to może stać się Twoim udziałem, jeśli tylko odwołasz się do magii miłosnej oraz tkwiącej w niej potężnej mocy. Uczucia miłości są najintensywniejszą, w najwyższym stopniu żywotną siłą, której kiedykolwiek doświadczyłaś, a magia płynąca wprost z serca to najskuteczniejsze czary, jakie istnieją.  Chcesz ponownie odbudować waszą relację? Chcesz ponownie nawiązać kontakt z mężczyzną bądź kobietą swoich marzeń, snów? Powyższy sposób to tylko moja propozycji, która może ułatwić ci nowy start. 

9. Rytuał w znalezieniu dobrej pracy

Pomoc ta jest odpowiednia dla tych, którzy nie mają żadnej pracy lub chcą otrzymać lepszą posadę. Rytuał jest prosty i skuteczny. Tylko z moją pomocą i moimi wskazówkami, rytuał ułatwi ci znalezienie lepszej pracy oraz poprawi twoją sytuację materialną..

10. Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy

Rytuał stosujemy do przyciągnięcia pieniędzy, czyli polepszenia sytuacji materialnej. Praktyka magiczna jest bardzo skuteczna, ale może pojawić się problem przy zakupie odpowiednich składników, przy czym wszystko jest do nabycia. Całe przedsięwzięcie wymaga trochę zachodu, ale trzeba przyznać, że rytuał robi wrażenie i warto zdecydować się na ten rytuał magiczny. Zawsze podaje namiary na źródła zakupów, które ułatwią ci zdobycie potrzebnych składników do rytuału. Po zakupieniu rytuału w każdej chwili możesz skorzystać z mojej bezpłatnej pomocy w celu rozwiania wątpliwości. Rytuał przeznaczony jest do samodzielnego wykonania − ściśle według moich wskazówek i w wyznaczonym do tego czasie.

11. Rytuał ustabilizowania finansów

Rytuał przynosi poprawę w sprawach materialnych.Większą sztuką jest zachować posiadane pieniądze, niż je zdobyć. Niejedna osoba bardzo łatwo je zarabia czy wygrywa i jeszcze łatwiej traci, co łatwo doprowadzić może do pogorszenia warunków materialnych. Rytuał można stosować do zapewnienia sobie szczęścia w biznesie czy grze, stabilne środki na koncie bankowym, oszczędności na zakup jakiegoś wymarzonego przedmiotu czy zapewnienie sobie bezpieczeństwa obecnie i na przyszłość.

12.Rytuał Obfitości Beltane

Rytuał Obfitości Beltane – aby plony były większe i aby spełnić swoje pragnienia, marzenia, nowe plany, projekty, cele (majowa praktyka czarodzielnicy).
Jeśli szukasz rytuałów pogańskich na czas Beltane to jesteś w dobrym miejscu:) Wykonaj jeden z moich najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych rytuałów. 
Rytuał ten jest przeznaczony dla samotnych praktyk , ale może być łatwo dostosowany do małej grupy, aby wykonać go razem. Jest to prosty rytuał, który celebruje płodność siewnego sezonu, płodność wszystkich żywych istot, w tym również roślin i kwiatów, i dlatego rytuał musi być wykonany na zewnątrz. Jeśli masz taką możliwość, przeprowadź go w lesie lub w swoim ogrodzie w pobliżu rosnącego drzewa, a jeśli jest to niemożliwe, to wystarczy doniczka z ziemią, nasiona lub kilka sadzonek roślin oraz woda do ich podlania.
Rytuał jest nie tylko dla rolników i hodowców roślin i zwierząt w tym celu, aby plony były większe. Ale i też zadaniem Rytuału Obfitości jest wprowadzenie w nasze życie korzystnych zmian, przemian, zasiewu nowych pragnień, planów, projektów, celów – czyli szeroko pojętej Obfitości wewnątrz nas i na zewnątrz.

W jakim celu ten rytuał?

- Aby Duchy Natury i Siły Wyższe pobłogosławiły miejsce, w którym mieszkasz, żyjesz.
Aby pobłogosławiły Twoje życie, by było ono kreatywne, spokojne i szczęśliwe. Aby zaobfitowały wszystkie plany w Twoim życiu.

- Aby Twoja ziemia, była płodna, i aby Twoje nasiona Nowego Życia lub sadzonki roślin dały obfite plony. Aby Siły Wyższe i Duchy Natury strzegły Twoich plonów i obdarzyły je obfitością.

- Aby Siły Wyższe dały Ci błogosławieństwo i ochronę przed naturalnymi i nadprzyrodzonymi siłami.

- Aby też rozniecić swój „wewnętrzny ogień”, by rozjarzył się swoją intensywnością, mocą i siłą w Twoim życiu. Aby na Twojej drodze przemierzanej pośród  (duchowych, fizycznych, emocjonalnych, bytowych) ciemności, było jaśniej na tej trudnej drodze i aby było bardziej radośniej w Twoim życiu. Rytuał ma na celu rozpalenie swojego wewnętrznego ognia, aby odnaleźć źródło siły w sobie samym, bo wiele osób, doświadczając trudności, w sytuacji ciemności przystosowuje się, poddaje się mrokowi, a poddając się, tracą wiarę, nadzieję, sens w zmianę. Natomiast inni zaś rozpalają światło w sobie i sprzeciwiają się temu, że jest ciemno i, że nie widzą drogi. Zatem wygoń te duchy mroku i w dzień Beltane (z 30 kwietnia na 1 maja) bądź ogólnie miesiąca Maja przebudź w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna!

- Rytuał ten  jest niezwykle ceniony ze względu na swe zbawienne moce. Został spisany z moich osobistych przekazów jakie otrzymałam od Archanioła najwyższej rangi! Najwyższej bo jest bardzo wysoko postawioną istotą, która stoi najbliżej tego Najwyższego. Nawiązałam kontakt z Archaniołem Metatronem, uznawany jest za kronikarza Boga. Więcej o tym wspomniałam tutaj: Archanioł Metatron. Jego moc i obecność w naszym życiu.
Od wykonania tego rytuału czekać Cię będą już tylko piękne dni, piękne chwile, cudowne spełnienie pragnień, ponieważ będziesz mieć kontakt i połączenie z Najwyższym Źródłem!

Pamiętaj, że czas Beltain oraz miesiąc Maj to szczególny czas zmian, przemian, zasiewu nowych pragnień, planów, projektów, celów – dla szeroko pojętej Obfitości wewnątrz nas i na zewnątrz. W ten magiczny czas, z 30 kwietnia na 1 maja, światło zaczyna być już teraz na tyle silne, aby zacząć docierać do wszystkich zakątków naszego życia i rozjaśniać je.
Czas wykonywania Rytuału Obfitości: Czas Beltain odpowiada celtyckiej nazwie miesiąca Maja, zatem ten rytuał można wykonać zarówno w nocy z 30 kwietnia na 1 maja jak i też w dowolnym dniu miesiąca Maja.

13.Zaklęcie napełniające dobrą energią

To zaklęcie ochronne na jakiś czas odetnie cię od wszelkich negatywnych wpływów zewnętrznych (problemów). Jeśli czujesz wokół siebie negatywną energie (w postaci zazdrości, zawiści, nieżyczliwości itp.) i uważasz, że koniecznie musisz je usunąć, to zaklęcie napełni Cię pozytywną energią, które odeśle od Ciebie zło i negatywne jego konsekwencje na wszystkich poziomach i wszystkich problemach! 

Czy czujesz, że wokół ciebie ludzie rzucają w twoim kierunku negatywne energie, przekleństwa bądź wydają się mieć negatywny wpływ na Ciebie?

Czy czujesz się z jakiegoś powodu smutna(y) lub stale przygnębiona(y)?

Czy czujesz, że ludzie wobec Ciebie stali się nieżyczliwi, zawistni, zazdrośni?

Jeśli odpowiedziała(e)ś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, być może trzeba wykonać zaklęcie OCZYSZCZANIA / ochrony. W tej cenie skonstruowałam bardzo łatwe zaklęcie do wykonania.

Dlaczego niektórzy z nas potrzebują zaklęć ochronnych? Oto trzy powody…
1. Niektóre osoby po prostu przyciągają negatywne energie i nawet nie wiedzą, dlaczego wszystko układa się źle w ich życiu. W jaki sposób osoby przyciągają te rzeczy? Jednym z takich powodów jest fakt, że osoba przyciąga te energie poprzez bycie "negatywnym" i zawsze „wysyła” tę emocję do wszystkich wokół siebie, czyli do swojego własnego otoczenia.
Być może znasz, kilka takich osób? Oni zawsze mają problemy w życiu. Im więcej narzekają, tym gorzej im się wiedzie w życiu i wszystkie sprawy idą im źle. Negatywne energie rosną jak na drożdżach w takim człowieku. Jak wiadomo podobne przyciąga podobne i na przykład trudno zaprzeczyć, że ludzie pozytywnie nastawieni do życia, emanują energią ciekawej wibracji. I ta energia niewątpliwie w jakiś sposób pracuje na ich korzyść.
2. Kolejny powód to taki, że niektórzy ludzie „rodzą się z negatywności”. Tak jak każda inna cecha dziedziczna, rodzaj energii, którą emanują oczywiście mogą być przekazywane w następnej kolejności na nas! Słyszeliście takie przysłowie: „niedaleko pada jabłko od jabłoni?”, prawda? Cóż, to jest jeden z powodów. To przysłowie oznacza że dziecko (jabłko) niewiele się różni od rodziców (jabłoni) w zachowaniu czyli np. rodzice są energiczni i powiedzmy mądrzy to i dziecko też może być mądre i energiczne. Cechy fizyczne, emocjonalne i duchowe są przekazywane z rodziców do nas.
3. I trzeci powód jaki mogłabym wymienić to taki, że negatywna energia, zły czar, pech, został rzucony na nas. Przekleństwa, złe czary, zaklęcia, zemsta przybiera wszystkie formy energii na nas. Ta energia jest jak magnes do złych zdarzeń i sytuacji.
Dobrą wiadomością jest to, że negatywne energie można usunąć.
Niezależnie od tego jak go masz lub jak to się za Tobą przywlekło!
To zaklęcie ochronne na jakiś czas odetnie cię od wszelkich negatywnych wpływów zewnętrznych. Jeśli czujesz wokół siebie negatywną energie (w postaci zazdrości, zawiści, nieżyczliwości itp.) i uważasz, że koniecznie musisz je usunąć, to zaklęcie napełni Cię pozytywną energią, które odeśle od Ciebie zło i negatywne jego konsekwencje na wszystkich poziomach i wszystkich problemach!


14. BY ODCZAROWAĆ ZŁY UROK/ ZŁĄ PASSĘ 

Czasami jest tak, że nagle i nieoczekiwanie przestaje się nam układać w życiu!!!
W prawie każdej lub tylko w wybranej sferze naszego życia zachodzą negatywne zdarzenia i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności... mamy problemy w pracy, tracimy siły i zdrowie, opuszcza nas szczęście, a zaczynają przytrafiać się różne "dziwne" rzeczy... psują się przedmioty, pojazdy i inne rzeczy elektryczne. Kiedy tak się dziwnie dzieje to wtedy dopiero zwracamy na to naszą szczególną uwagę, bo przecież nic się tak naraz niepodziewanie bez przyczyny nie dzieje. Zazwyczaj w takich przypadkach czy zdarzeniach ukrywa się ludzka zawiść, zazdrość, nienawiść, lub złorzeczenie.
Jeśli w jakiejś Twojej dziedzinie życia napotykają cię niepowodzenia to dzięki tej usłudze przywrócisz do równowagi to co się nie układa w Twoim życiu. Te wszystkie niepowodzenia, zła passa, niefart czy porażki w życiu mogą być następstwem złych uczynków popełnionych przez twoich przodków. Na każdego z nas często ciążą klątwy pokoleniowe (mniejsze bądź większe).To są wszystkie grzechy odziedziczone w spadku po naszych przodkach. Z całego serca polecam wszystkim, którym nie układa się w życiu lub w wybranej dziedzinie życia. Podam Ci przykład z mego doświadczenia. Moim głównym problemem była praca i finanse – to było zablokowane. Wystarczyło, że odprawiłam ten rytuał oczyszczania – a wszystkie moje problemy w tej dziedzinie minęły jak ręką odjął. I to z dnia na dzień. Nie czekałam długo na rezultaty, bo trwało to kilka dni…  pojawiły się nagłe zmiany. Cały czas jestem zdziwiona, bo to bardzo łatwe w wykonaniu, a efekty pojawiły się natychmiast. Do dziś jeszcze nie mogę się otrząsnąć, że spotyka mnie takie szczęście i to na każdym kroku. Chyba sam(a) dobrze wiesz, jak to jest… że nie możesz znaleźć miłości… a tu nagle się wszystko odmienia i nie można się przyzwyczaić do tego szczęścia. Jedyny minus jest taki, że ową metodę trzeba odnawiać, czyli trzeba ją powtórzyć za jakiś czas, tylko wtedy jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Usługa obejmuje:
1/ Materiały, które zostaną wykorzystane do odczynienia uroku, jak i opis czynności, który najpierw trzeba wykonać aby sprawdzić czy ktoś rzucił na nas urok. Usługa obejmuje sposób sprawdzenia i odczynienia uroku. W tej usłudze wysyłam "paczkę", czyli potrzebne składniki z opisem wysyłam na dres zamieszkania osobie, która zdecyduje się na tą usługę. Sprawdzisz i skutecznie zdejmiesz urok. Ewentualnie podaje te rzeczy do zakupienia (opcja do wyboru).
2/ Sposób, który pomoże ci w uwolnieniu się od grzechów odziedziczonych w spadku po przodkach - czyli od klątwy pokoleniowej. Za pomocą drugiego sposobu oczyścisz się z klątwy pokoleniowej - tego nie da się sprawdzić, bo każdy z nas ma klątwy pokoleniowe - jedni mniejsze, drudzy większe. Dodatkowo pozbędziesz się niepowodzeń w życiu. 
Oczyszczanie z klątwy pokoleniowej pomógł już wielu osobom (mnie także), może pomóc także i tobie. Więcej szczegółów po zamówieniu usługi. Usługa warta ceny i skuteczności!

15. Oczyszczanie pomieszczeń i miejsc 
Doświadczamy w życiu przeróżnych wydarzeń oraz niespodzianek, których czasem nie jesteśmy w stanie sobie wytłumaczyć w racjonalny sposób. Najczęściej zrzucamy to jako na nasze niepowodzenie, niefart,  złą passę. Jednym z tych powodów mogą być energie o ujemnym oddziaływaniu występujące w miejscach w których przebywasz to jak: dom, mieszkanie czy miejsce pracy.
Każdego z nas w życiu dosięgają trudności i większość z nas musi sobie z nimi radzić . Przeróżne, po prostu najrozmaitsze. Mogą to być problemy w pracy lub z pracą, kłopoty w związkach, uporczywe dolegliwości zdrowotne domowników czy niemożność osiągnięcia porozumienia w rodzinie. Oczywiście sporadycznie doświadcza ich każdy z nas. Kłopot zaczyna się wtedy, gdy mamy wrażenie, że dotyka nas nieprzerwany ciąg podobnych sytuacji i że zaczyna nas to przytłaczać.
Jedną z przyczyn może być „brudna” energia, która z różnych przyczyn zadomowiła się w naszym mieszkaniu. Możemy się jej pozbyć i odzyskać spokój, przeprowadzając rytuał oczyszczenia mieszkania. Można go także stosować również w biurach i innych pomieszczeniach. Usuwa wszelkie negatywne energie, nawet te zgromadzone od lat.

16. By ODNALEŹĆ CEL ŻYCIOWY 
Anioły to istoty duchowe, które znają nas lepiej niż my sami. Czasem wystarczy napisać, by zesłali nam to, czego naprawdę potrzebujemy, co przyniesie zadowolenie i radość. Co pozwoli nam być lepszymi ludźmi i wieść lepsze życie. A potem poczekać co się wydarzy. Bo nowa miłość czy praca, większa pensja czy cokolwiek, co chcemy mieć, wcale może nie być tym, co jest nam potrzebne i co zapewni szczęście.
- Chcesz aby Twoje prośby odniosły większy skutek?
- A może chcesz odnaleźć cel życiowy z pomocą anioła?
Skorzystaj z tego rytuału i przekaż wiadomość swemu boskiemu opiekunowi - Aniołowi Stróżowi.
Twój Anioł zawsze ma na uwadze twoje najwyższe dobro – wspólnie możecie osiągnąć wszystko, na czym skupisz swoją uwagę. 

17. Rytuał z ochronnym amuletem 
Rytuał zapewniający ochronę można zastosować wtedy, gdy czujemy, że ktoś źle nam życzy, złożyczy, zazdrości, zawiści, chce wyeliminować nas z rynku, działa na naszą szkodę albo rytuał ten można również zastosować wtedy, gdy z jakiejś przyczyny w swoim życiu odczuwamy nagły niepokój, albo jesteśmy dręczeni przez kogoś, bądź martwimy się jakąś sprawą. Rytuał możemy również stosować wtedy, gdy czujemy, że prześladuje nas jakieś fatum, czyli zły los, pech w życiu, na przykład w jednym czasie niszczy nam się telefon, komputer, tłucze żyrandol i jeszcze na dodatek zagina nam ukochany zwierzak.
Rytuał ochronny ma za zadanie odbić właśnie każdą posłaną do nas energię do jego nadawcy, odpędzić złe uroki, czary i zniwelować wszelkie napięcia emocjonalne i negatywne stany psychiczne, a także i koszmary, które są wywołane przez konkretną osobę lub z jakiegoś innego powodu. Rytuały ochronne chronią nas przed atakami energetycznymi i ochraniają nas przed osobami, które starają się odebrać naszą życiową energię.
Usługa zawiera opis rytuału z ochronnym amuletem do samodzielnego wykonania.Celem rytuału jest pozbycie się niepożądanej osoby z naszego otoczenia, a działaniem amuletu wykonanego podczas tego rytuału będzie ochrona przed złymi życzeniami, plotkami czy zazdrością takich osób, które nam źle winszują. 
Rytuał ten jest bardzo silny, jego czar zalicza się do Magii Voodoo, która wywodzi się z tradycji afro amerykańskiej, ale nawiązuje do chrześcijaństwa, stąd w tym i innych zaklęciach odwołania do świętych czy aniołów. Wyznawcy innych religii mogą jednak z powodzeniem przyzywać swoje bóstwa opiekuńcze czy odpowiedzialne za ochronę albo duchy swoich zmarłych przodków. Wielu adeptów zdecydowanie woli poprosić o pomoc zmarłą babcię niż odwoływać się do potężniejszych, ale i bardziej odległych istot. Rytuał ten opiera się na wibracjach anielskich, zatem nie ma się czego obawiać przy odprawianiu tego rytuału. 
Amulet ochronny wykonujesz podczas rytuału. Będzie on nam przydatny w wypadku rzucania na nas i naszą rodzinę jakichś złośliwych i złych czarów, pomocny też przed plotkami czy zazdrością. 
Jednym ze zastosowań rytuału jest też pozbycie się z grupy, takiej jak rodzina czy zespól w pracy, niepożądanej osoby. W zależności od tego, jak szkodliwe są działania tej niechcianej postaci, jej usunięcie można przeprowadzić z różnym nasileniem surowości, od bardzo łagodnych skutków po ostateczne. W poniższej formie zaklęcie powoduje pozbycie się takiej osoby z otoczenia na dobre, można jednak złagodzić jego skutki. Omawiam dwa sposoby, dzięki czemu stopień nasilenia zaklęcia można dobrać sobie samemu. Celem rytuału nie musi być krzywdzenie danej osoby, która źle nam życzy, a jedynie ochrona przed taką osobą, dlatego mogą stosować ją nawet osoby dbające o czystość swojej karmy.

 18. ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA 
Rytuał ma na celu przyciągać do nas osoby i rzeczy, których pragniemy – nadaje się on do spraw sercowych, finansowych, związanych z ogólnym szczęściem czy konkretnym marzeniem. Jeśli komuś potrzeba miłości, pieniędzy, przyjaciół, sukcesów czy lepszej pracy – a zwłaszcza wszystkich tych rzeczy – zaklęcie przyciągania może okazać się bardzo pomocne. Rytuał przeznaczony jest do samodzielnego wykonania − ściśle według moich wskazówek i w wyznaczonym do tego czasie.
Często pytacie mnie jaka jest różnica pomiędzy „Zaklęciem przyciągania”, a Praktyką magiczną „NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA” – Oba rytuały są odmienne pod względem wyboru trudności wykonania (np. łatwy bądź trudny do zrealizowania bądź nabycia odpowiednich składników) oraz ich skuteczności.
Praktyka magiczna „NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA” jest to wersja lżejsza, czyli bardzo prosta w wykonaniu. Z kolei „ZAKLĘCIE PRZYCIĄGANIA” jest również proste w wykonaniu, ale dla niektórych osób może stanowić problem z zakupem odpowiednich składników. Zawsze podaje namiary na źródła zakupów, które ułatwią ci zdobycie potrzebnych składników do rytuału.

19. NA SPEŁNIENIE ŻYCZENIA 
Każdy z nas ma marzenia - rozmyśla o czymś pięknym, chciałby zrealizować niespełnione pragnienia. Może marzysz o domu z wielkim ogrodem, albo wyprawie do egzotycznych zakątków ziemi. Są pewnie i tacy, których marzenia są skromniejsze na przykład nowa lodówka, albo telewizor. Każdy z nas ma jakieś marzenia. I mniejsze i większe. Ale ilu z nas naprawdę, w pełni otworzyło się na ich spełnienie?
Praktykę magiczną ,,na spełnienie życzenia” stosuję już wiele lat i za każdym razem wynik jest pozytywny, ale jest jedno ale... tego czaru nie powinno się nadużywać i najlepiej by było, gdyby nie był tak za często używany dla korzyści własnych. W praktyce tej trzeba umieć zachować umiar. Jest bardzo prosty w wykonaniu, więc jeśli chcesz aby Twoje marzenia się urzeczywistniły to bierz los w swoje ręce i zamów praktykę magiczną ,,na spełnienie życzenia”. Usługa obejmuje również wyjaśnienie polegające na odpowiedzi na pytanie w czym tkwi sekret oraz skuteczność tych działań magicznych.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza