.
Biżuteria z kamieni naturalnych gratis!

Złóż zamówienie na stronie www.jasnowidzvanessa.pl o wartości równej 350 złotych lub powyżej tej kwoty i wybierz sobie w prezencie dowolną biżuterię z minerałem dostępną w ofercie.


Dostępna biżuteria z poniższej listy (wybierz numer kamienia). Kliknij w podświetlany tekst, jeśli chcesz poznać znaczenie kamieni.

zawieszki: agat kamień

Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Zapraszam do odwiedzania strony internetowej www.jasnowidzvanessa.pl i skorzystania z okazji:)  

0 komentarze:

Prześlij komentarz

"Dziennik Snów" - Sennik - Świadomy sen - Senny świat - Druga Strona: moje sny i wizje...

Jasnowidz Vanessa

Nigdy nie jest za późno, aby poważnie i nieco bardziej profesjonalnie podejść do zagadnienia oneironautyki. „Dziennik Snów" jaki założyłam na stronie ma być właśnie jednym z tych sposobów. Ty też możesz założyć dziennik snów, który znacząco wpłynie na wyniki w tej dziedzinie. Wpisy tego bloga będą w znaczącej mierze poświęcone mojemu życiu w sferze snu. Wszystkie sny znajdziesz w zakładce sennik. Będę starała się zapisywać wszystko to co zapamiętam, nawet jeśli będzie to sen nudny i niezbyt ciekawy, bo moją intencją nie jest zdobycie wielu czytelników, a jeśli nawet się pojawią to mam nadzieję, że moje osobiste doświadczenia ze snami wykorzystają w sposób twórczy i pomocny dla siebie :)