treść strony wrozby dla Ciebie (oferta) | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Schutt Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

wrozby dla Ciebie (oferta)

Drogi Poszukiwaczu, który znalazłeś się na mej stronie jako "tej drodze"... jeśli tu zajrzałeś i zastanawiasz się co tutaj robisz... 


Jesteś w miejscu tak różnym od rzeczywistości, ale nie mniej skomplikowanym. Dzięki temu miejscu odkryjesz treści zarezerwowane tylko dla wybranych. 
Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętać jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.
Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Skorzystaj z mojej wiedzy i daru, jeśli chcesz… dzięki mojej pomocy pozostaniesz już dziś pozbawiony wszelkich wątpliwości w swoim życiu, dokonasz zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

OfertaJasnowidzenie – cennik w polskiej walucie
(opis usług pod cennikiem) :

1.       Co widać o Tobie? 350 PLN
2.       Co widać w życiu bliskiej ci osoby? 350 PLN
3.       1 pytanie lub przesłanie 130 PLN
4.       2 pytania (analiza danego problemu) 260 PLN
5.       3 Pytania (analiza danego problemu)390 PLN
6.       TAK/NIE (z krótką analizą opisową) 130 PLN
7.       Jak postrzega nas partner/ka? 250 PLN
8.      Twój Indywidualny Horoskop 300 PLN
9.       Jak podjąć tę najlepszą decyzję? 300 PLN
10.   Przesłanie Twojego Snu 130 PLN
11.    PROGNOZA KRÓTKOTERMINOWA-przesłanie 130 PLN
12.    WRÓŻBA NA 12 miesięcy 450 PLN
13.    WRÓŻBA NA 6 miesięcy 400 PLN
14.    Jaki będzie Twój przyszły partner? 130 PLN
15.    CZAS DLA CIEBIE 150 PLN
16.    Kolory Aury i Twoja ścieżka życia 130 PLN  [tej usługi aktualnie nie wykonuje]
17.   Poznaj swój los z linii dłoni 200 PLN [tej usługi aktualnie nie wykonuje]
18.    Udany związek – dopasowanie partnerskie 110 PLN
19.   Planowanie płci dziecka 300 PLN  [tej usługi aktualnie nie wykonuje]
20.    PRZYSZŁOŚĆ na temat ŚLUBU I DZIECI 150 PLN


Jasnowidzenie (opis usług)Co widać o Tobie?

Możesz nie zadawać mi żadnych pytań, powiem Ci co widzę o Tobie... Jeśli wahasz się przed skorzystaniem z mojej usługi, najpierw sprawdź czy to co powiem o Tobie to prawda. W ten sposób przekonasz się o niezwykłych mych zdolnościach. Bym miała wgląd w Twoje życie, podaj swoje imię i datę ur., albo wyślij tylko samo zdjęcie. Nie pisz żadnych pytań ! Krótko, w kilku słowach napisze co widzę o Tobie. Będę zaglądać w Twoją sytuację nie tylko teraźniejszą, co widać teraz ale także przeszłą, czyli co było i przyszłą. Otrzymasz również informacje co się pojawi w najbliższych dniach bądź ogólnie w tym roku. Co widać w życiu bliskiej ci osoby?

Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się teraz i co będzie się dziać w życiu bliskiej Ci osoby to ta porada jest dla Ciebie najlepsza. Dowiesz się wszystkiego o bliskiej Ci osobie tak samo jakbym powiedziała Ci wszystko o Tobie. Wystarczy wysłać mi jej zdjęcie lub podać mi Jej imię i datę ur. Można również dołączyć pomocnicze pytania.1 pytanie lub przesłanie

Czy jesteś przygotowana/y by poznać odpowiedź na swoje pytanie lub otrzymać ode mnie przesłanie na ten miesiąc? Usługa dotyczy jednego pytania z krótką analizą opisową. Możesz postawić każde pytanie np. czy w tym roku znajdziesz dla siebie pracę? Czy w najbliższych trzech miesiącach poznasz kogoś? Możesz również nie zadawać żadnego pytania tylko dać mi znać, że chcesz przesłanie dla siebie na ten miesiąc, jakie otrzymam ze swej wizji.
Jeśli niniejsza oferta Ci odpowiada to po wykupieniu wróżby przysyłasz mi pytania na jakie chciałbyś/ chciałabyś uzyskać odpowiedź lub w treści maila zaznaczasz, że chcesz otrzymać ode mnie dla siebie przekaz. Abym miała dokładny wgląd w Twoje życie i przyszłość, proszę podać imię i datę urodzenia lub zdjęcie z imieniem oraz to samo tyczy się osób o które zamierzasz zapytać.2 pytania (analiza danego problemu)

Zadajesz optymalnie dwa ważne dla Ciebie pytania (bez nakreślania swej sytuacji).
Pytań może być kilka, jeśli są powiązane ze sobą, czyli dotyczą tego samego tematu. Na przykład "Jedno pytanie/Dwa pytania" może być sformułowane w następujący sposób: SFERA UCZUĆ 1.Czy on mnie kocha? Czy warto pielęgnować ten związek? (jeśli tak, to w jaki sposób postępować?). 2.Czy widzisz dobrą przyszłość dla tego związku? Czy dla mnie korzystniej będzie jak się wycofam z tego związku?
SFERA PRACY 1. Czy w ciągu sześciu miesięcy zmienię formę aktualnej pracy na pracę w domu lub na całkowicie inną? 2. Czy zaproponują mi kontrakt żeby pracować przez firmę a nie agencję?
W razie problemu zawsze można przesłać pytania do wyceny.3 Pytania (analiza danego problemu)

Udzielam odpowiedzi na trzy nurtujące Cię kwestie. Po opłaceniu wróżby przysyłasz mi trzy pytania na jakie chcesz uzyskać odpowiedzi. Usługa obejmuje nie więcej niż trzy pytania. Nie musisz również opisywać i nakreślać mi swoje sytuacji czy danego problemu, zadaj tylko same pytania.
Aby moja wizja była prawidłowa i dotyczyła właściwej osoby, proszę podać imię, datę urodzenia, ewentualnie przesłać tylko swoje zdjęcie z imieniem bym miała dokładny wgląd w przyszłość! Proszę przesłać wszystkie trzy pytania w jednym mailu. Nie odpowiadam na pytania przesyłane pojedynczo. Zamówienie dotyczy trzech pytań przesłanych w całości w mailu.TAK/NIE (z krótką analizą opisową)

TYLKO 3 pytania z odpowiedzią TAK lub NIE (z krótką analizą opisową). Możesz zadać każde pytanie, które daje konkretną odpowiedź np. czy w tym roku znajdę pracę? – Nie pytaj tylko kiedy ją znajdziesz, bo to nie jest odpowiedź na tak lub nie. Czy w najbliższych trzech miesiącach poznam kogoś? – I tu też nie pytaj Gdzie czy W jakich okolicznościach. Każde pytanie to tylko mój krótki, ale za to treściwy przekaz, który daję odpowiedź TAK lub NIE. Od siebie dokładam również kilka dodatkowych zdań, przedstawiam tylko jedną kwestię (myśl), czyli nie piszę o kilku sprawach naraz, jest to krótsza analiza.  


Jak postrzega nas partner/ka?

Przepowiadam wszystko o osobie z danego zdjęcia. Na przykład:
- Jak nas postrzega?
- Co myśli o nas, co jest w jego myślach?
- Czy darzy nas uczuciem?
- Jakie ma plany/ zamiary wobec nas?
- Jakim człowiekiem jest lub będzie dla nas?
- Czy stworzymy z nią szczęśliwy związek?
- Czy zbudujemy z nią bliższą relację?
- Czy typ osoby, której poszukujemy, służy nam, czy może sprawia, że wiążemy się z osobą, która jest nieodpowiednia dla nas?
- I inne…
Możesz zadać max 8 pytań. Wystarczy wysłać mi Jej/Jego imię i zdjęcie oraz pytania.Twój Indywidualny Horoskop

Horoskop roczny, miesięczny, tygodniowy, dzienny – oferta również dla portali *
Porada w której opisuje szczegółowo co czeka 12 znaków zodiaku w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca lub roku pod względem: miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia, ewentualnie dodaje informacje.
Oferta jest skierowana dla portali oraz osób, które chciałyby Swój Indywidualny Horoskop. Nie musisz opisywać mi swoją sytuację, wystarczy, że tylko zamówisz Twój Indywidualny Horoskop. Nie potrzebuje żadnych informacji poza Twoim imieniem i datą oraz godziną ur., ewentualnie wystarczy samo zdjęcie z Twoim imieniem. Cenę z właścicielami portali ustalam indywidualnie, w prywatnej wiadomości. Dla moich klientów cena taka jak w cenniku.
Twój Indywidualny Horoskop jest raczej przepowiednią sporządzoną na podstawie układu planet i  bardziej są tutaj ogólnikowe sformułowania. Dokładniejszy horoskop i oparty na moich wizjach niż na astrologii oferuję w usługach pod nazwą „wróżba na 6 m-cy” lub „wróżba na 12 miesięcy.


Jak podjąć tę najlepszą decyzję?

Trudna decyzja - jak podjąć tę najlepszą? Usługa ta, jak sama nazwa wskazuje ma Ci ułatwić przede wszystkim podjęcie jakiejś decyzji (ważnej lub mniej istotnej). Często bowiem stoimy przed dylematem co będzie dla nas lepsze. Pamiętajmy jednak o tym, że to nie do mnie należy decyzja. Doskonale wiemy przecież, że nasze decyzje zależą od nas samych – że nie przypadek je podejmuje, ale my sami. Innymi Znaczy to, że człowiek ma bardzo zawężony wpływ na to, co go spotyka, a także zazwyczaj jedynie z lekka zdaje sobie sprawę, dlaczego się tak dzieje, ale ma zupełnie wspaniały dar: ma możliwość podejmowania decyzji, jak na to coś zareagować.
Moim zadaniem jest przedstawienie Tobie, za i przeciw każdej z możliwości tak aby uświadomić Ci jakie zagrożenia i konsekwencje niesie zza sobą określony wybór. Na końcu przedstawiam najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, ale co z tym zrobisz to już zależy od Ciebie – od Twojej własnej i przemyślanej decyzji.Przesłanie Twojego Snu

Zajmuje się nie tylko przepowiadaniem przyszłości, lecz także odczytywaniem znaczenia snów, bo marzenia senne o charakterze symbolicznym także ukazują nam przyszłość i są konsekwencją naszych decyzji. Często pytacie mnie o sny, w których przyśnili Wam się zmarli. Mam spore doświadczenie w ich interpretacji. Niektóre sny albo niosą jakieś „przesłanie”, mają swoje własne znaczenie, albo nic nie znaczą. Niekiedy są i też prorocze. Jeśli nie wiesz co oznacza Twój sen, Ja jestem tą osobą, która powie Ci jakie niesie ze sobą ważne przesłanie i co się wydarzy…
Właściwa interpretacja snów pozwala zrozumieć wiele spraw. Sny są ważnym sygnałem przekazywanym przez duszę i mogą one odegrać zasadniczą rolę w kształtowaniu własnego życia. Tak więc, symbolika snów jest czymś o czym powinniśmy mieć pojęcie. Marzenia senne i tłumaczenie snów może jak się okazuje odegrać istotną rolę w naszym życiu. Sen jest nie tylko komunikatem (bądź utajnioną wiadomością), ale również działaniem uporządkowanym, zabawą wyobraźni, która jest walorem samym w sobie.  PROGNOZA KRÓTKOTERMINOWA-przesłanie

Jest to porada na krótki okres czasu, np. możesz zapytać o przesłanie dla siebie w najbliższym tygodniu, trzech dniach, w ciągu tego miesiąca itp. Warto pytać nie tylko o zwykłe dni, ale także o wydarzenia, które zdarzają się raz w roku lub dosyć rzadko na przykład Święta Bożego Narodzenia, Andrzejki, Sylwester, ślub, wesele czy inne uroczystości. Wróżba pozwoli określić co wybrany dzień Tobie przyniesie, co się wydarzy i jaką będzie miał energię, bądź jakie przesłanie niesie dany miesiąc.WRÓŻBA NA 12 miesięcy

Jest to porada, w której opisuje co Cię czeka w ciągu najbliższych 12 miesięcy, pod względem: miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia. W usłudze tej jest możliwość skorzystania z dodatkowych pytań, patrz opis poniżej (wróżba na 6 miesięcy).  Można zadać nie więcej jak 3 pytania, które sformułowane muszą dać prostą odpowiedź na tak lub nie. WRÓŻBA NA 6 miesięcy

Jest to porada, w której opisuje co Cię czeka w ciągu najbliższych 6 miesięcy, pod względem: miłości, związku, pracy, finansów i zdrowia. Jeśli masz jakieś cele do zrealizowania w tym czasie, możesz zadać pomocnicze pytania. Można zadać nie więcej jak 3 pytania, które sformułowane muszą dać prostą odpowiedź na tak lub nie. Na przykład: czy w ciągu tego okresu zdam egzamin praktyczny na prawo jazdy? Czy w tym czasie znajdę dziewczynę, z którą pójdę razem na studniówkę w styczniu?
Proszę bardzo dokładnie formułować swoje pytania.Jaki będzie Twój przyszły partner?

Przepowiadam z Twojego zdjęcia wszystko na temat Twojego przyszłego partnera, a mianowicie:
- kiedy i gdzie poznasz swoją drugą połowę?
- czy go/ją znasz, czy to będzie nowa osoba, którą dopiero poznasz?
- jaka jest jego aparycja (wygląd zewnętrzny), jaki ma charakter?
- jak dla Ciebie będzie, w sensie jak Cię będzie traktować?
- jak będzie wyglądało życie z nim (czy będą zdrady itp., czy będzie dla Ciebie dobry, ile będziecie mieć  dzieci, wszystko na jego temat)?
I tutaj zaznacz mi, który Cię interesuje czy ten kolejny jaki pojawi się w najbliższym czasie czy docelowy (tzw. na całe życie, do końca trwania twej egzystencji)?
Do wizji potrzebuję twojego imienia, daty ur., ewentualnie wystarczy zdjęcie z imieniem.CZAS DLA CIEBIEDół Początek formularza

WAHASZ SIĘ PRZED SKORZYSTANIEM Z MOJEJ OFERTY JASNOWIDZENIA? 
W KILKU ZDANIACH POWIEM CI "CO WIDZĘ O TOBIE".
Wizję po tej cenie kieruje dla osób sceptycznych i niezdecydowanych, pragnących skorzystać z mojej porady, aby się przekonali do moich umiejętności. W tej płatnej poradzie dodaje więcej niż jedno zdanie.
‘CZAS DLA CIEBIE’ TO TYLKO ZACHĘTA NA MOJE USŁUGI. Jest to trochę uboższa wersja usługi "Co widzę O Tobie", która jest po droższej cenie.
Po mojej wizji, proszę zostawiać komentarze w tym miejscu, opinie z mojego jasnowidzenia mogą być anonimowe, wystarczy wpisać tylko swoje imię lub nick w formularzu, jeśli ktoś nie chce podawać swojego pełnego nazwiska. Z góry dziękuje za wszystkie weryfikacje po moich seansach, bardzo mi się to przydaje w doskonaleniu moich umiejętności.Kolory Aury i Twoja ścieżka życia

Chcesz sprawdzić, z jakiego wymiaru pochodzisz lub twój partner? I jaki jest kolor Twojej aury?  Aura to najprościej mówiąc, odbieralne przez człowieka odbicie tego co z niego promieniuje - z ciała fizycznego, jak i z ciał wyższych.
Dostrzeżenie czyjejś aury w postaci niewidzialnej emanacji czy pola energetycznego, która otacza ludzkie ciało mogą na własne oczy ujrzeć tylko osoby jasnowidzące.
Każda aura i każda energia ma dla mnie zapach, wrażenie dotykowe - fakturę, temperaturę, wygląd, a oprócz tego mam też intuicyjne odczucie na temat co to jest i jak działa...
Każdy dar jest jednocześnie przekleństwem, tylko większość ludzi sobie nie zdaje z tego sprawy, szczególniej Ci którzy go nie posiadają oraz ci którzy posiadają go bardzo krótko (takie zachłyśnięcie się możliwościami)...
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki kolor przeważa w Twojej aurze to wystarczy że prześlesz mi swoje zdjęcie z dokładną datą urodzenia.
Z tej usługi dowiesz się również co oznacza dana barwa twojej aury.
Ponadto dodaje również przekaz odnoszący się do Twojej ścieżki życia,  jaki reprezentujesz życiowy cel. I z jakiego wymiaru pochodzisz, i co to oznacza.Poznaj swój los z linii dłoni

Czy chcesz poznać swój los z układu linii na dłoni? 
Chirologia to jedno z ciekawszych dziedzin wieszczbiarstwa, która leży w moich zainteresowaniach. Zdolności, nawyki, schorzenia, przyszłość – wszystko to widać na mapie dłoni! Wszystko to postaram się wyczytać z Twoich linii dłoni.
Jeśli jesteś zainteresowana/y analizą swojego losu zapisanego na liniach papilarnych to wystarczy, że prześlesz mi swoje zdjęcia dłoni. W chirologii biorę pod uwagę obie ręce, każda z nich ukazuje co innego. 
Z lewej dłoni wyczytam możliwości, z jakimi każdy człowiek przychodzi na świat, a z prawej dłoni wyczytam obraz charakteru i przyszłość danej osoby.
Prześlij mi zewnętrzną i wewnętrzną część dłoni. Napisz również czy jesteś osobą leworęczną czy praworęczną
Nie bój się przyszłości i tego co mogę ujrzeć z Twoich linii papilarnych. Być może właśnie moja pomoc, wiedza oraz doświadczenie z chirologii, pomoże Ci odkryć nieznane dotąd powołanie, zatajone gdzieś głęboko życiowe szanse. Umiejętność pogodzenia własnych ambicji z trudami życia wymaga przecież często udziału nadzwyczajnych sił.Udany związek – dopasowanie partnerskie

Chcesz wiedzieć jakie w twojej relacji nadzorują wyzwania? Czy będziecie ze sobą naprawdę szczęśliwi? Jak będzie się układało w Waszej relacji? Dowiedz się czy do siebie pasujecie!

Każdy z nas jest, był i będzie w związkach albo w innych relacjach. Ale to czy w tych relacjach się układa czy nie, zdarzają się niepowodzenia, problemy czy kłótnie to niestety jest to już indywidualna postawa względem partnera. Duże oddziaływanie na wspólne życie dwojga ludzi ma również ich dopasowanie partnerskie.
Znaczna większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, że każdy z nas pochodzi z innego wymiaru, poziomu świadomości, z innej gwiazdy, z innego systemu planetarnego, czy zupełnie z innej galaktyki. Każdy z tych poziomów kosmicznych posiada inne promieniowanie i odmienną wibrację kosmiczną. To dlatego tak dalece wszyscy różnimy się od siebie i nie wszyscy do siebie pasujemy.
Każdy z osobna związek jest nieco inny, odmienny. Wchodząc w niego partnerzy wnoszą wraz z sobą swoją własną wibrację, poziom, energię – wysokie i te niższe ciągle mniej idealne.
Jeśli chcesz wiedzieć jakie w twojej relacji nadzorują wyzwania, czy będziecie ze sobą naprawdę szczęśliwi, jak będzie się układało w Waszej relacji? 
Chcesz wiedzieć co mój przekaz mówi o Twoim związku?

Podaj datę urodzenia swoją i swojego partnera bądź partnerki i dowiedz się czy do siebie pasujecie!
Wizji dokonuję nie tylko na relacjach damsko-męskich, ale także mogę sprawdzić jak będzie się układała znajomość z tą samą płcią np. długoletnia przyjaźń z przyjaciółką czy najlepszym kumplem jak i też związek z drugą osobą tej samej płci.
Cena dopasowania partnerskiego dotyczy jednej pary. Jeśli interesują Cie inne osoby, którymi się otaczasz to w tym celu należy zwiększyć liczbę zamówienia.


Planowanie płci dziecka

Marzyliście o dziewczynce, a będziecie mieć chłopca? A może czekaliście na synka, a tu kolejna córeczka?Jeśli jesteś ciekaw/a, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka albo jeśli pragniesz mieć wpływ na płeć dziecka to już teraz skorzystaj z tej usługi. Pomogę ci wpłynąć na przeznaczenie i wybrać taki dzień zbliżenia, aby zwiększyć szanse na poczęcie chłopca lub dziewczynki.PRZYSZŁOŚĆ na temat ŚLUBU I DZIECI

Z tej kategorii wróżb dowiesz się wszystkiego o tym:
Jakiej płci będzie Twoje pierwsze dziecko, czy to będzie może chłopiec czy dziewczynka?
Kiedy spełni sie Twoje najskrytsze marzenie o ślubie, kiedy wyjdziesz za mąż?
Ilu w ciągu swojego całego życia partnerów będziesz mieć?
Jak będzie mieć na imię Twój przyszły wybranek życia?

Chcesz wiedzieć, czy wyjdziesz za mąż, ile będziesz miała dzieci lub partnerów?
W tym celu wcale nie musisz korzystać z usług jasnowidzenia ani z kart tarota stawianych na tą sprawę u innych wróżek.
W niniejszych usługach oferuję Ci odczytanie tych wszystkich informacji za pomocą takiego narzędzia wróżebnego jak zwykła obrączka. Chcesz wiedzieć jak dzięki niej dowiedzieć się co Cię czeka w przyszłości na temat ślubu, ilości dzieci lub partnerów?
Chcesz poznać imię swojego partnera?  
Powróż sobie z obrączki według mojego sposobu, którego nauczyła mnie moja matka. Poniżej oferuję wróżby do samodzielnego wykonania. Dzięki moim dokładnym wskazówkom odkryjesz własną przyszłość w tych obszarach.
Każda chce znać pewnie swoją przyszłość na temat ślubu i dzieci... Proponuje tę wróżbę, bo jest przeze mnie w stu procentach sprawdzona i częste przypadki mówią o sprawdzalności tej wróżby, sama nie wiem czemu tak się dzieje... Mnie nauczyła wróżyć mama, jej się sprawdziło, zresztą wielu osobą się sprawdza...jest to stara wróżba, mogą ją robić młode niezamężne, ale i mężatki, dla sprawdzenia i dla informacji o:
- ilości i płci dzieci,
- wiek wyjścia za mąż,
- ilość partnerów i imię wybranka serca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

designed by Charming Templates