Mapa marzeń

Czym jest wymarzona mapa marzeń, jak zrobić stworzyć mapę marzeń i dlaczego jej potrzebujesz? Dowiedz się, jak wymarzona mapa może być integralną częścią Twojej podróży, podróży pełnej potężnych intencji i pozwalając sobie na ponowne marzenie, znajdź nadzieję, która będzie napędzać Twoją przyszłość.

Od zawsze byłam zwolenniczką noworocznych rytuałów i wszystkiego, co pomaga mi utrzymać  motywację a także pomaga mi osiągnąć moje cele. Dlatego tak ważne jest wyznaczanie celów i dążenie do nich, inaczej  miną  lata i wszystko będzie tak  samo . A tego nie chcesz, prawda? 

Jednym z rytuałów” lub powiedzmy narzędzi, które prowadzą mnie  na  początku  roku, jest moja MAPA MARZEŃ! Jeśli nie wiesz, co to jest, jest to tablica wizji, na której możesz zapisać swoje cele i marzenia, które chcesz zrealizować w tym roku. Mapa marzeń w zeszycie – wygląda tak:

mapa marzeń w zeszycie

Mapa marzeń to również zbiór zdjęć, które Cię inspirują i składają się na Twoje marzenie. Możesz dodawać zdjęcia, wycinać obrazki z czasopism lub broszur lub po prostu pobierać i drukować je z Internetu itp. Wytnij te zdjęcia i wklej je na dużym arkuszu papieru lub na swojej tablicy ogłoszeń. Mapa marzeń wzór:

mapa marzeń wzór


Mapa marzeń, czyli tablica wizyjna, to cenne narzędzie do kreatywnej wizualizacji, bardzo skuteczne i potężne, ponieważ opiera się na sile wizualizacji. Przede wszystkim służy Twojemu umysłowi jako obraz przyszłości. Jest to namacalny przykład, pomysł i reprezentacja dla twojej podświadomości tego, dokąd zmierzasz.

Twoja wymarzona mapa powinna przedstawiać Twoje marzenia, Twoje cele, wizualizację Twojego idealnego życia.

Jest to technika wykorzystywania naszej wyobraźni do tworzenia tego, czego pragniemy w naszym życiu. To tak, jakby wydawać rozkaz wszechświatowi, który dokładnie opisuje i przedstawia to, co chcemy zamanifestować w naszym życiu fizycznym. 

Twój mózg będzie pracował niestrudzenie, aby osiągnąć stwierdzenia, które przekazujesz swojej podświadomości. A kiedy te stwierdzenia są afirmacjami i obrazami twoich celów, twoim przeznaczeniem jest ich osiągnięcie!

Zanim zaczniesz wypełniać swoją mapę, oto jak to sugeruję. 

1. Usiądź spokojnie przez kilka minut, weź głęboki oddech i wyobraź sobie, jak chcesz się czuć  do  końca tego roku, gdy osiągniesz wszystkie swoje cele. Pomyśl o tym, co jest priorytetem na ten rok, co sprawiłoby, że będziesz tak szczęśliwa/y, że nie będziesz się nawet kontrolować, tylko uśmiechać się tylko z tą myślą. Co by się zmieniło? Jak chcesz, żeby wyglądała Twoja kariera, życie, relacje?  Kim musisz się stać, aby to wszystko osiągnąć? 

2. Zdobądź pustą stronę i zacznij pisać wszystko, co przychodzi ci na myśl po dłużej chwili zastanowienia bądź medytacji. Bądź konkretna/y, jak tylko możesz. Podczas pisania zastanów się, co te cele oznaczają dla Ciebie, dlaczego chcesz je osiągnąć i jak będziesz się czuł/a po ich osiągnięciu. 

3. Spraw, aby było to osobiste. 
Możesz dołączyć zdjęcia, cytaty lub cokolwiek, co rezonuje z Tobą i motywuje Cię do osiągnięcia wszystkich tych celów. W ten sposób zdobędziesz  motywację do  kontynuowania pracy, nawet gdy sprawy staną się trudne. 

4. Mapa marzeń mapa celów powinna wisieć na ścianie lub widnieć w takim miejscu, w którym możesz go cały  czas  widzieć. Przygotowałam przykładowy i wstawiłam do mojego  terminarza, żebym mogła patrzeć za każdym razem, kiedy muszę pamiętać, dlaczego tak ciężko pracuję i co z tego wyjdzie. Ty też zaprojektuj swoje życie, żyj swoimi marzeniami bez żadnych ograniczeń!

Rozpocznij swój Nowy Rok z potężną wizją na nadchodzące dwanaście miesięcy przed Tobą!

0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.