Czy karty tarota są niebezpieczne?​

Istnieje mnóstwo kontrowersji dotyczących kart tarota. Tak samo panuje dysonans wokół tego czy wróżenie z kart klasycznych jest niebezpieczne? Niektórzy ludzie boją się kart i uważają je za niebezpieczne, złe lub formę czarnej magii. Są zakazane w niektórych religiach i stanowią integralną część innych. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​w samych kartach nie ma nic złego ani niebezpiecznego. Odmian kart jest wiele, a służą one do zabawy i rozmowy towarzyskiej. Jednocześnie przy swej tezie chciałabym też zachować w tym radykalny dualizm i rozpatrzyć zalety i wady korzystania tarota dla zdrowia psychicznego, ale o tym trochę w tym wpisie i znacznie więcej w następnym.

Tarot może zapewnić jasność, wskazówki i nadzieję. Jednocześnie, podobnie jak nóż do masła może być niebezpieczny w niepowołanych rękach, tak samo karta tarota może być użyta niewłaściwie, złośliwie lub bez zdrowego rozsądku. Obsesja na punkcie konsultowania się z kartami może mieć złe konsekwencje. Wszystko co stosowane jest w nadmiarze zaczyna szkodzić, nawet zielona herbata, która jest zdrowa, ale picie ziół w nadmiarze też przynosi skutki uboczne (w przypadku przesadzania z zieloną herbatą mogą nastąpić skoki ciśnienia bądź zaburzone wchłanianie żelaza czy wypłukanie niektórych składników mineralnych). Podobnie czytanie podane przez nieetycznego lub niedoświadczonego czytelnika Tarota może być szkodliwe. Dlatego zawsze sprawdzaj kodeks etyczny swojego czytelnika tarota i nie bój się pytać go o jego doświadczenie lub styl czytania lub o to, co przewidzą/nie będą przewidywać. Na przykład, etyczny czytelnik tarota nie przewidzi pewnych wydarzeń, takich jak zgony. I to co z czego mu się zwierzasz nie będzie rozpowiadać dalej (taka porada czy wróżba mogłaby komuś zniszczyć życie)W każdej pracy obowiązuje tajemnica zawodu i w tej poradzie również obowiązuje etyka, którą nie tylko dobry doradca powinien przestrzegać, ale każdy w tym zawodzie. Zatem wszystko jest do użytku, lecz wszystko też zależy od umiejętności i wiedzy osoby, która te karty czyta, w jaki sposób udziela porad innym.

Jeśli boisz się czytać tego co otrzymałeś od wróżki czy wróżbity, pamiętaj, że zawsze masz wolną wolę i możesz zmienić swój wynik. Przede wszystkim kieruj się zdrowym rozsądkiem! Jeśli uważasz, że przeczytałaś tarota od złego doradcy (niektórzy określają go jako fałszywego lub oszusta, lecz nie o to chodzi jaki on jest kiedy czujemy wtedy złe emocje, że zostaliśmy tylko naciągnięci, bo ktoś udzielił nam złej porady – nazwijmy go złym doradcą. Każdy za swoje usługi bierze jakieś wynagrodzenie, niezależnie od jakości wykonanej usługi. Nieważne czy  to jest wróżka czy jasnowidz ale też lekarz czy inny specjalista i takie osoby mogą popsuć nam zdrowie lub coś pójdzie nie tak, po prostu usługa może być źle wykonana), weź wszystko, co Ci powiedzieli, i po prostu to wyrzuć z głowy! Czytanie może mieć negatywny wpływ na twoje życie tylko wtedy, gdy na to pozwolisz. A jeśli chcesz mieć sensowny odczyt tarota czy poradę mającą sens, poszukaj dobrego dorady – tak jak w życiu – nawet w dzisiejszych czasach trudno o znalezienie dobrego dentysty czy chirurga, czasem trzeba się za nimi naszukać tak jak za zwykłą parą butów, które nam pasują, odpowiadają i wszystko się zgadza. Z szukaniem odpowiednich przyjaciół podobnie jest tak samo jak z szukaniem dobrego doradcy, któremu chcemy również zaufać i do niego wracać na dalsze rozmowy, konsultacje, czytania czy widzenia. Dobre profesjonalne czytanie tarota może być transformujące, wzmacniające, a nawet zabawne!


0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.