Anioł odpowiada: podróż duszy między wcieleniami

jasnowidz vanessa

Czy jakaś część Ciebie będzie dalej działać po tym, jak opuścisz świat? Rzucam mile widziane światło na odpowiedzi na te ważne pytania i wiele innych, dzięki moim przekazom od przewodników duchowych.

"Chcesz zaoszczędzić sobie tylu bólu serca i stresu? Przeczytaj uważnie te słowa i spróbuj zrozumieć, że podróż duszy jest pełna zwrotów akcji, zwrotów akcji i wyborów. Poziom dojrzałości mierzymy w latach, ale tak naprawdę każda dusza jest "niestarzejąca się". Życie jest jak sztuka teatralna z wieloma scenami i aktorami grającymi ze sobą pewne role, aby ożywić historię. Niektórzy aktorzy grają łotra. Jedni grają kochanków, a inni ofiarę. Jeśli poświęcicie trochę czasu, by zajrzeć, to już niedługo będziecie mogli umieścić każdą osobę w swoim kręgu ⭕️ w kategorii aktora w spektaklu. Jaką rolę odgrywają, czy nadal odgrywają w Twoim życiu ? Jeśli sprawy są trudne, być może możesz zidentyfikować, kto jest nauczycielem? Jeśli czujesz się bezpiecznie przy pewnych ludziach, będziesz w stanie zidentyfikować obrońcę lub opiekuna. Czasami może dojść do odwrócenia ról, gdy taniec karmiczny 💃 dobiegnie końca. Zmień swoje postrzeganie, a zmieni to Twoje życie. Nie zapominaj, że każdy z nas może wziąć udział w kurtynie.”

Nieśmiertelność duszy objawia się w tym, że gdy człowiek umiera (jego ciało), jego dusza albo zostaje wyzwolona, ​​albo odradza się w innym ciele. Ale o tym, jakie życie otrzyma dusza w swojej reinkarnacji, decydują tylko nagromadzone uczynki, które dusza zebrała przez cały czas życia w poprzednim ciele.

W następnych narodzinach otrzymasz rodziców, rodzinę, religię, witalność, zdolności itd., w zależności od całości swojej przeszłej „karmy”, silnych aspiracji, tendencji i godności. To jest postanowione i rządzone przez Boskie Prawa Natury. Nic nie dzieje się przypadkowo. Przy odrodzeniu nie ma żadnych wspomnień o żadnych wydarzeniach, ani z przeszłych wcieleń, ani okresów między życiowych, z wyjątkiem bardzo wyjątkowych przypadków, kiedy pozostają jakieś ślady ostatniego życia na ziemi, być może dla spełnienia jakiegoś boskiego celu.


0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak niektóre wyzwania i zmiany w życiu mogą na nas wpływać, sprawiając, że czujemy się sfrustrowani, zagubieni, zdezorientowani lub po prostu przytłoczeni czekającymi nas wyborami. Może to wyczerpać naszą energię i pozostawić niepewnych, jak iść naprzód. Niezależnie od tego, czy są to relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, finanse , codzienne problemy, głębsza niepewność co do naszej ścieżki życiowej, czy po prostu utknięcie w rutynie, wszyscy napotykamy niepowodzenia, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele . Osobiste seanse jasnowidzenia ze mną to doskonały sposób na rozpoczęcie pokonywania tych przeszkód i uzyskanie jasności i motywacji, których potrzebujesz, aby zajrzeć w niewiadome.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi, których potrzebujesz dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia.

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.