treść strony Dziennik Snów. Co zrobić, żeby zapamiętywać sny? | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Schutt Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

sobota, 1 grudnia 2018

Dziennik Snów. Co zrobić, żeby zapamiętywać sny?Na początek cytat angielskiego pisarza „Oto test na to, czy twoja misja na tym świecie już się skończyła: jeśli żyjesz, to jeszcze nie”;) Może tylko cząstką mego zadania jest właśnie ten blog? Może;) Jestem na samym początku. Możesz być biernym lub aktywnym obserwatorem tego co tu napisze. To zależy, ile sam(a) chcesz dowiedzieć się ode mnie o snach/bądź o mnie;)

Od dzisiaj zaczynam prowadzenie swojego bloga, na którym będziecie mogli poczytać moje prywatne sny. Będę zamieszczać tutaj zdjęcia i wpisy dotyczące moich marzeń sennych. Oprócz treści snu napiszę tylko kilka przemyśleń, raczej bez prób interpretacji oraz analizy – tego nie potrzebuję, bo jeżeli będą dość prywatne to muszę zachować to tylko dla siebie – aczkolwiek jak będzie wyjdzie z czasem. Poza tym, gdyby był ktoś chętny, może interpretować i analizować moje sny w komentarzach –  nie mam żadnych zastrzeżeń. Z pewnością, przyda mi się Wasza pomoc i spostrzeżenia, Wasz udział.
Chciałam dodać, że oprócz świadczenia usług jasnowidzenia również zajmuje się analizą snów, ich przesłaniem, oraz badaniem związku wyobrażeń sennych z życiem (psychicznym) człowieka. Jeśli nie wiesz, co oznacza Twój sen i jakie niesie ze sobą ważne przesłanie, co się wydarzy… to zapraszam cię do strony z moimi usługami, w zakładce wróżby dla Ciebie (oferta).

Dlaczego zdecydowałam się założyć bloga, który będzie stanowić mój Dziennik Snów?
Do założenia tego bloga skłoniły mnie doświadczenia senne towarzyszące mi każdej nocy. Chcę je opisać z jednej ważnej przyczyny: często zdarza się, że sny te są niejako "prorocze". Spełniają się bardzo szybko, w przeciągu kilku najbliższych dni. Poza tym, warto analizować sny, aby lepiej zrozumieć swoje obecne życie. Aby zrozumieć, czego naprawdę chcemy i co czujemy. Aby zetknąć się z tym, czego się boimy. Aby doświadczyć prawdy o swoich wewnętrznych obawach i pragnieniach.
Sny pozwalają nam zrozumieć, czego podświadomie się boimy, przed czym uciekamy, a czego pragniemy. Tak więc we śnie odbijają się ważne wydarzenia z życia, często są podsumowaniem dnia, a czasami jakąś podpowiedzią co do naszego zachowania. Czasami naszą tęsknotą, a czasami traumą skrywaną gdzieś głęboko w podświadomości. Czasami okazują się prorocze, mówią o tym co się wydarzy w naszej najbliższej przyszłości albo tuż za kilka dni…

Właśnie z tego powodu stworzyłam ten blog, zrodził się pomysł na prowadzenie dziennika snów. Zachęcam Was również do tego samego, ponieważ sam dziennik snów posiada wiele zalet, jak na przykład możliwość rozpoznania znaku sennego, lepsza pamięć snów, rozwikłanie zagadki dotyczącej treści snów, a także możliwość odtworzenia każdego snu z danej nocy. Po paru tygodniach systematycznego umieszczania wpisów w dzienniku będziecie pamiętać średnio po dwa, trzy albo nawet cztery sny z każdej nocy. Będziecie mieć pewność, że żaden spontaniczny świadomy sen nie zostanie zapomniany ;)

Zdaję sobie sprawę, że istnieją techniki, takie jak na przykład WILD, które działają skutecznie bez pomocy dziennika snów. Jednakże, takie techniki wymagają często większych poświęceń lub większego stopnia zaawansowania. 

Okey, więc to tyle o moim „dzienniku snów”, bo się za bardzo rozpędziłam jak na sam początek:) Oczywiście jest również możliwość komentowania. Możecie wyrażać własne zdanie na temat moich artykułów – nawet teraz piszcie jeśli macie już jakieś pytania;), a jeśli będziecie mieli jakieś sugestie to chętnie o nich przeczytam. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawicie jakiś niezatarty ślad na mojej witrynie :) Do jutra!;


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

designed by Charming Templates