treść strony zacznijmy od nowa | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

niedziela, 11 listopada 2018

zacznijmy od nowa
Witam na moim nowym blogu Stałych i Nowych Obserwatorów ;) Jak pewnie zauważyliście, zmienił się wystrój strony, a zwłaszcza bloga, a w zasadzie od teraz jest to już strona z blogiem.
Znalazłam wolną chwilę i wcisnęłam kilka magicznych przycisków, dzięki któremu to miejsce wygląda tak jak teraz;) I tak pod wpływem impulsu, używając swojej intuicji zmieniłam cały design. Według mojego odbioru jeśli chodzi o stronnicowe przeróbki to jeszcze nie do końca jest to co chciałam uzyskać, ale na ten czas najważniejsze aby było czysto, skromnie, przejrzyście, a jednocześnie miło.
Design strony co jakiś czas może zmieniać się lecz to na czym mi zależało zostało zaczęte; ulokowanie strony wraz z blogiem w jednym miejscu :)

Pomyślałam sobie, że „czas na zmiany”!  Usunęłam wszystkie wpisy ze starego bloga i postanowiłam zacząć go od nowa, po to by wszystkie treści widniały tylko w jednym miejscu. Od teraz jest tylko jedna strona o nazwie www.jasnowidzvanessa.pl .

To w zasadzie tyle co chciałam Wam przekazać :) Dzisiaj taki krótki wpis do mojego internetowego dziennika :-) I taki również przekaz dla Was, który rozbrzmiewa te słowa: „Twoje wielkie zmiany również są możliwe, wciśnij tylko start! ... To twój dzień, to wielki dzień. Wszystko teraz ... Zacznijmy wszystko od nowa , przyroda postępuje tak każdego roku.
Ja uciekam spać, a Wy rozgośćcie się :) Czekam na wasze maile, listy :)

P.S. Odnośnie FanPage'a nic się nie zmieniło, mój  FanPage oraz kanał na YouTube :) Zaglądajcie tu i tam, aby zapoznać się ze specjalnymi wiadomościami, wydarzeniami i sprzedażą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

designed by Charming Templates