treść strony zacznijmy od nowa | JASNOWIDZ VANESSA

Copyright 2016-2018© autorka bloga: Renata Szwedek Kopiowanie treści, wizerunku bez zgody autorki tego bloga jest niedozwolone. Jeśli chcesz wykorzystać jakieś zdjęcie przypisz źródło (umieść link do mojej strony).

niedziela, 11 listopada 2018

zacznijmy od nowa
Witam na moim nowym blogu Stałych i Nowych Obserwatorów ;) Jak pewnie zauważyliście, zmienił się wystrój strony, a zwłaszcza bloga, a w zasadzie od teraz jest to już strona z blogiem.
Znalazłam wolną chwilę i wcisnęłam kilka magicznych przycisków, dzięki któremu to miejsce wygląda tak jak teraz;) I tak pod wpływem impulsu, używając swojej intuicji zmieniłam cały design. Według mojego odbioru jeśli chodzi o stronnicowe przeróbki to jeszcze nie do końca jest to co chciałam uzyskać, ale na ten czas najważniejsze aby było czysto, skromnie, przejrzyście, a jednocześnie miło.
Design strony co jakiś czas może zmieniać się lecz to na czym mi zależało zostało zaczęte; ulokowanie strony wraz z blogiem w jednym miejscu :)

Pomyślałam sobie, że „czas na zmiany”!  Usunęłam wszystkie wpisy ze starego bloga i postanowiłam zacząć go od nowa, po to by wszystkie treści widniały tylko w jednym miejscu. Od teraz jest tylko jedna strona o nazwie www.jasnowidzvanessa.pl, zaś inne domeny co istniały już nie należą do mnie.
Stare domeny zostały przeze mnie porzucone, a w dalszych etapach przechwycone przez innych partnerów lub wystawione na aukcję i widnieją tylko po to by przekazać je komuś innemu.
Tak naprawdę nie interesuje mnie to co się dzieje z moimi starymi domenami, nikomu nie przyniesie to zysku. Jasnowidz Vanessa jest tylko jedna, ale innych jasnowidzów jest od ch… (czyt. pojawiają się jak grzyby po deszczu!)). Ze wcześniejszymi moimi stronami na początku i tak był chaos, a teraz to już jest w ogóle rozp*erdol.

To w zasadzie tyle co chciałam Wam przekazać :) Dzisiaj taki krótki wpis do mojego internetowego dziennika :-) I taki również przekaz dla Was, który rozbrzmiewa te słowa: „Twoje wielkie zmiany również są możliwe, wciśnij tylko start! ... To twój dzień, to wielki dzień. Wszystko teraz ... Zacznijmy wszystko od nowa , przyroda postępuje tak każdego roku.
Ja uciekam spać, a Wy rozgośćcie się :) Czekam na wasze maile, listy :)

P.S. Odnośnie FanPage'a nic się nie zmieniło, mój  FanPage oraz kanał na YouTube :) Zaglądajcie tu i tam, aby zapoznać się ze specjalnymi wiadomościami, wydarzeniami i sprzedażą.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza