kamienie i ich znaczenie: kryształ górski, agat kamień

 

Tematyka nie do wyjaśnienia, jakie ma znaczenie kamień agat?

Osobiście uważam, że w kamieniach jest jakaś magia i najbardziej można to odczuć w takich miejscach jak wykopaliska lub targi z minerałami. Jeżeli należycie się opiekujemy naszym kamieniem, przestrzegamy pewnych zasad pielęgnacji i ich oczyszczania to w ramach wdzięczności kamień będzie swoją własną energią, wibracją oddziaływał na nasze życie.

Agat, według mnie to kamień pomagający zharmonizować emocje, uspokoić skołatane nerwy, złagodzić objawy depresji, dodać sił witalnych. Nosząc na sobie ten kamień, po jakimś czasie można odczuć wewnętrzny spokój, ponieważ agaty bardzo mocno oddziaływają na naszą psychikę.
Cieszę się, że podarowany agat kamień pozytywnie zaczął oddziaływać na wybrany obszar życia Pani Zuzanny. Poniżej poznasz znaczenie kamieni: agat i kryształ górski oraz ich moc w kontakcie z nimi na doświadczeniu Pani Zuzanny.

Moc kamieni, kamienie i ich znaczenie: „agat” i  „kryształ górski” – doświadczenie Zuzanny 

Witam Pani Vanesso, chciałabym Pani napisać jak oddziaływują na mnie dwa kamienie. Z innymi jeszcze nie przetestowałam, ale powoli chciałabym zebrać jakąś kolekcje. Dostałam od Pani zawieszkę z kamieniem Agat.... jest to bardzo piękny kamień. Najpierw wsadziłam go na całą noc do ziemi żeby go rozładować a później był już mój. Muszę powiedzieć, że tak jakby w przeciągu kilku dni, już praktycznie na czwarty dzień moje relacje z moim mężem były o wiele bardziej intymne i czułam jak bardzo się kochamy. Ogólnie jestem bardziej spokojna i wyrafinowana, mam odpowiedź na każde pytanie i nie czuję się przez innych upokorzona albo inaczej mówiąc inni nie mogą mnie zdenerwować. Czy przynosi sukces i bogactwo, tego nie mogę na razie obszernie skomentować. W grach losowych na razie nie miałam szczęścia, jedynie w zdrapkach to co zainwestowałam dostałam z powrotem albo kilka Euro więcej, bez jakichś poważnych wygranych na które oczywiście czekam. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona nosząc ten kamień, ponieważ dodaje on mi optymizmu i chęci do życia. Ludzie też są dla mnie życzliwi i mili. Bardzo polecam ten kamień osobom rozkojarzonym i nie wiedzącym czego chcą, nosząc ten kamień przy sobie można przyciągnąć to co się chce lub lepiej powiedziawszy to co nasza intuicja by chciała i to co jest dla nas najlepsze i oczywiste.

Teraz na temat mojego drugiego kamienia: jest to kryształ górski. Jako dziecko bawiłam się w wykopalinach i zbierałam kilogramy tego pięknego polskiego kryształu będąc na wakacjach u mojej babci w okolicach Częstochowy. Teraz można ten kryształ kupić... Jest to kamień bardzo pomocny w czasie zawierania jakiś znajomości, albo podejmowania nowej pracy, zawsze noszony przy sobie zapewnia ochronę i powodzenie w tej sferze. Na moim przykładzie: najpierw zrobiłam zdjęcie profilowe na którym miałam kolczyki z kryształem górskim. Wysłałam kilka CV, nie wszyscy odpisali albo się zgłosili, ale wśród nich był ktoś kto po dosłownie godzinie do mnie zadzwonił i zaoferował mi prace. Teraz jestem w tej pracy i jestem zadowolona... zobaczę co z tego wyniknie. Nie wiem czy to ma coś w ogóle wspólnego z tym kamieniem ale ja wierze, że ma. Pozdrawiam, Zuzanna H.


0 comments:

Prześlij komentarz

To niesamowite, jak wyzwania życiowe i zmiany mogą wpływać na nasze samopoczucie, prowadząc do frustracji, dezorientacji i poczucia zagubienia. Czasami możemy czuć się przytłoczeni decyzjami, które musimy podjąć. Takie sytuacje mogą wyczerpać naszą energię i sprawić, że będziemy niepewni, jak iść naprzód.

Niezależnie od tego, czy chodzi o relacje, karierę, rodzinę, przyjaciół, finanse, codzienne problemy, czy głębszą niepewność co do naszej ścieżki życiowej, wszyscy napotykamy przeszkody, gdy próbujemy osiągnąć nasze cele. Czasami możemy czuć, że utknęliśmy w rutynie.

Osobiste seanse jasnowidzenia mogą być doskonałym sposobem na pokonanie tych przeszkód. Jasnowidzenie może pomóc w uzyskaniu jasności i motywacji, które są potrzebne do spojrzenia w niewiadome.

Zapraszam do skorzystania z moich usług jasnowidzenia, aby rozpocząć swoją podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie i swojego życia.

jasnowidz


Co przyniesie Ci przyszłość? Uzyskaj odpowiedzi dzięki moim odczytom mantycznym i wizjom jasnowidzenia

Jestem jasnowidzącym medium, który może przekazywać boskie wiadomości duchowe i łączyć Cię z Twoim wyższym celem w życiu.

Oferuję czytania dla duszy, oświecające przewodnictwo w miłości, połączenia bliźniaczych płomieni, karierę, duchowość i wszystkie obszary, w których potrzebujesz pomocy. Udzielam porad w rozwiązywaniu życiowych problemów (to jak prognoz, przewidywań nt. przyszłości zainteresowanej tym osoby). Nie oferuje usług w poszukiwaniu osób zmarłych ani kontaktu ze zmarłymi.

Moim celem jest poprowadzenie Cię na właściwą ścieżkę, pomoc w wyleczeniu wszelkich ran, podkreślenie wszelkich przeszkód, z którymi możesz się zmierzyć, oraz poprowadzenie Cię do najlepszego możliwego wyniku. Zawsze skupiam się na udzielaniu wskazówek i rozwiązań, które są wyjątkowo odpowiednie dla Ciebie i celu życiowego Twojej duszy. Moja przepowiednia na pewno pozwoli Ci poznać swoją przyszłość i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Rozwieje wszelkie wątpliwości w Twoim życiu, pozwoli dokonać zadowalającego wyboru unikając tych niewłaściwych decyzji.

Przed wybraniem usługi, zastanów się co możesz zyskać, a co nie z mojej oferty. Proszę pamiętaj jednak, że swoją przyszłość można zmienić, nie traktuj tego jako wyroczni, ale wskazówkę i ją wykorzystaj, jeśli chcesz wpłynąć na swój los i dokonać modyfikacji.