Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek).
Wszelkie zamieszczone zdjęcia, wizerunek Doradcy oraz teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
 
P O R A D Y / W I Z J E   O N L I N E
                                                                               w w w . J a s n o w i d z V a n e s s a . p l
   Jasnowidzenie-cennik      rytuały (22)      Rytuały zdrowotne i oczyszczania


Rytuały oczyszczania (2)

  1. BY ODCZAROWAĆ ZŁY UROK/ ZŁĄ PASSĘ 1500 PLN
  2. Oczyszczanie pomieszczeń i miejsc 150 PLN


Rytuały zdrowotne (2)

  1. Rytuał do Trzech Archaniołów 300 PLN
  2. W celu ODZYSKANIA ZDROWIA 300 PLN


  • Rytuał oczyszczania (2)
rytuał oczyszcznia

  1. BY ODCZAROWAĆ ZŁY UROK/ ZŁĄ PASSĘ 

Czasami jest tak, że nagle i nieoczekiwanie przestaje się nam układać w życiu!!!

W prawie każdej lub tylko w wybranej sferze naszego życia zachodzą negatywne zdarzenia i nieprawdopodobne zbiegi okoliczności... mamy problemy w pracy, tracimy siły i zdrowie, opuszcza nas szczęście, a zaczynają przytrafiać się różne "dziwne" rzeczy... psują się przedmioty, pojazdy i inne rzeczy elektryczne. Kiedy tak się dziwnie dzieje to wtedy dopiero zwracamy na to naszą szczególną uwagę, bo przecież nic się tak naraz niepodziewanie bez przyczyny nie dzieje. Zazwyczaj w takich przypadkach czy zdarzeniach ukrywa się ludzka zawiść, zazdrość, nienawiść, lub złorzeczenie.

Jeśli w jakiejś Twojej dziedzinie życia napotykają cię niepowodzenia to dzięki tej usłudze przywrócisz do równowagi to co się nie układa w Twoim życiu. Te wszystkie niepowodzenia, zła passa, niefart czy porażki w życiu mogą być następstwem złych uczynków popełnionych przez twoich przodków. Na każdego z nas często ciążą klątwy pokoleniowe (mniejsze bądź większe).To są wszystkie grzechy odziedziczone w spadku po naszych przodkach. Z całego serca polecam wszystkim, którym nie układa się w życiu lub w wybranej dziedzinie życia. Podam Ci przykład z mego doświadczenia. Moim głównym problemem była praca i finanse – to było zablokowane. Wystarczyło, że odprawiłam ten rytuał oczyszczania – a wszystkie moje problemy w tej dziedzinie minęły jak ręką odjął. I to z dnia na dzień. Nie czekałam długo na rezultaty, bo trwało to kilka dni…  pojawiły się nagłe zmiany. Cały czas jestem zdziwiona, bo to bardzo łatwe w wykonaniu, a efekty pojawiły się natychmiast. Do dziś jeszcze nie mogę się otrząsnąć, że spotyka mnie takie szczęście i to na każdym kroku. Chyba sam(a) dobrze wiesz, jak to jest… że nie możesz znaleźć miłości… a tu nagle się wszystko odmienia i nie można się przyzwyczaić do tego szczęścia. Jedyny minus jest taki, że ową metodę trzeba odnawiać, czyli trzeba ją powtórzyć za jakiś czas, tylko wtedy jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Usługa obejmuje:

1/ Materiały, które zostaną wykorzystane do odczynienia uroku, jak i opis czynności, który najpierw trzeba wykonać aby sprawdzić czy ktoś rzucił na nas urok. Usługa obejmuje sposób sprawdzenia i odczynienia uroku. W tej usłudze wysyłam "paczkę", czyli potrzebne składniki z opisem wysyłam na dres zamieszkania osobie, która zdecyduje się na tą usługę. Sprawdzisz i skutecznie zdejmiesz urok. Ewentualnie podaje te rzeczy do zakupienia (opcja do wyboru).

2/ Sposób, który pomoże ci w uwolnieniu się od grzechów odziedziczonych w spadku po przodkach - czyli od klątwy pokoleniowej. Za pomocą drugiego sposobu oczyścisz się z klątwy pokoleniowej - tego nie da się sprawdzić, bo każdy z nas ma klątwy pokoleniowe - jedni mniejsze, drudzy większe. Dodatkowo pozbędziesz się niepowodzeń w życiu. 

Oczyszczanie z klątwy pokoleniowej pomógł już wielu osobom (mnie także), może pomóc także i tobie. Więcej szczegółów po zamówieniu usługi. Usługa warta ceny i skuteczności!
Wysyłka w 48 h
1500 PLN

2. Oczyszczanie pomieszczeń i miejsc 

Doświadczamy w życiu przeróżnych wydarzeń oraz niespodzianek, których czasem nie jesteśmy w stanie sobie wytłumaczyć w racjonalny sposób. Najczęściej zrzucamy to jako na nasze niepowodzenie, niefart,  złą passę. Jednym z tych powodów mogą być energie o ujemnym oddziaływaniu występujące w miejscach w których przebywasz to jak: dom, mieszkanie czy miejsce pracy.

Każdego z nas w życiu dosięgają trudności i większość z nas musi sobie z nimi radzić . Przeróżne, po prostu najrozmaitsze. Mogą to być problemy w pracy lub z pracą, kłopoty w związkach, uporczywe dolegliwości zdrowotne domowników czy niemożność osiągnięcia porozumienia w rodzinie. Oczywiście sporadycznie doświadcza ich każdy z nas. Kłopot zaczyna się wtedy, gdy mamy wrażenie, że dotyka nas nieprzerwany ciąg podobnych sytuacji i że zaczyna nas to przytłaczać.

Jedną z przyczyn może być „brudna” energia, która z różnych przyczyn zadomowiła się w naszym mieszkaniu. Możemy się jej pozbyć i odzyskać spokój, przeprowadzając rytuał oczyszczenia mieszkania. Można go także stosować również w biurach i innych pomieszczeniach. Usuwa wszelkie negatywne energie, nawet te zgromadzone od lat.

Wysyłka w 48 h
150 PLN


  • Rytuały zdrowotne (2)
Anielska pomoc Przewodników Duchowych
Rytuały zdrowotne to efekty magiczne polegające na przywrócenie aspektu zdrowia do stanu pierwotnego.
 
rytuał na poprawę zdrowia
Rytuały w magii naturalnej są niebywale skuteczne podobnie jak w przypadku już występujących problemów zdrowotnych jak i do wzmocnienia i zachowania zdrowia. Mogą przywrócić witalność, dodać energii, uodpornić i uregulować procesy przebiegające w organizmie. Wszak chciałabym również klarownie ostrzec że w przypadku chorób, rytuały zdrowotne nie mogą zastępować wizyty u lekarza!
 
Magia naturalna bazuje na wszystkim co jest częścią natury i należą do nich właściwości roślin (ziół), skał, minerałów i wiele innych, które przepełnione są potężnymi, choć ukrytymi mocami nazwanymi „właściwościami tajemnymi”. Na przykład kamienie szlachetne dysponują mocą uzdrawiania chorych, oddziaływują na nastrój, a nawet przynoszą szczęście. Zaś do właściwości ziół należy uzdrawianie – czasem wystarczy odpowiednią mieszankę ich zawiesić nad łóżkiem chorego. Wszystkie zamieszczone tutaj rytuały czy mikstury mają za zadanie w magiczny i naturalny sposób pomóc Ci odzyskać zdrowie.
 


 1. Rytuał do Trzech Archaniołów 

Rytuał jest oparty na kontakcie z Trzema Archaniołami w celu poproszenia ich o przybycie do naszego życia aby odcięli nas od  wszelkich problemów zdrowotnych tj. konkretnej choroby lub, złego samopoczucia, blokad energetycznych i fizycznych itp. Rytuał ma na celu uzdrowienie ciała fizycznego lub naszej psychiki. Trzech Archaniołów wzywamy po to, aby zanieśli nasze prośby czy modlitwę i zesłali nam łaskę i błogosławieństwo od Siły Wyższej. Rytuał jest bardzo prosty w wykonaniu, trwa 7 dni.

Wysyłka w 48 h
300 PLN

 2. W celu ODZYSKANIA ZDROWIA 

1- dniowy Rytuał w celu ODZYSKANIA ZDROWIA .Jest to rytuał, który wykonuje się w każdej chorobie i w połączeniu z odpowiednią opieką lekarską sprowadza właściwe efekty. Pozwala w przygotowaniu naszego umysłu i ciała na przyjęcie pozytywnych energii i wykorzystania ich naodzyskanie siły, energii i zdrowia. Rytuał można przeprowadzić dla siebie, albo dla drugiej osoby.

Wysyłka w 48 h
300 PLN
  stat4u