Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek). Zdjęcia z moim wizerunkiem i teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
Na stronie znajdują się również zdjęcia z licencją CCo Public Domain.
Kopiowanie tekstów i wizerunku zabronione ! 
   Jasnowidzenie-cennik      rytuały (22)

Rytuały - Magia Ceremonialna i Wysoka

Szczegółowe rozumowanie czym jest Magia zależy od punktu widzenia każdego z nas. Dla jednych będzie to zabobon, dla innych praktyka rytualna przynosząca realne efekty. Dla jeszcze innych będzie to religia. Raczej nie należy ukrywać, iż religie wszelkiej maści to tak czy siak praktyki magiczne - ot choćby taka Msza św. 

Dla mnie… magia to dotknięcie niewidzialnej części życia, pomaga mi na co dzień, więc...może pomóc i Tobie !
 


Temat: pomoc

==============================

Witam,
Czy wykonuje Pani coś na oczyszczenie i załagodzenie sytuacji konfliktowej w związku? Mam problem z partnerem, pokłóciliśmy się i strasznie się zablokował. Proszę mi podpowiedzieć co mogę zrobić?
pozdrawiam
Anna 


==============================

Od Jasnowidz Vanessa:  Zamieszczone na tej stronie rytuały magiczne mogą Ci pomóc osiągnąć cel związany z interesującą Cię sferą życia. Wybierz dla siebie odpowiednią praktykę magiczną, wszystko operuje na energii i intencji.  

P.S. Jeśli masz podobne pytanie i nie obejmuje ono mojej porady/wizji to zajrzyj do działu 'oferta2-rytuały'.
Rytuały miłosne (8) ♥ Rytuały finansowe i obfitości (5) ♥ Rytuały uniwersalne (5) ♥ Rytuały zdrowotne i oczyszczania (4)
 stat4u