Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek).
Wszelkie zamieszczone zdjęcia, wizerunek Doradcy oraz teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
 
P O R A D Y / W I Z J E   O N L I N E
                                                                               w w w . J a s n o w i d z V a n e s s a . p l
   Jasnowidzenie-cennik      rytuały (22)      Rytuały finansowe i obfitości
 
Rytuały finansowe (3)

1.      RYTUAŁ w ZNALEZIENIU DOBREJ PRACY 600 PLN 

2.      Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy 600 PLN 

3.      RYTUAŁ USTABILIZOWANIA FINANSÓW 600 PLN 


Rytuały obfitości i dobrego nastroju (2)

1.      Rytuał Obfitości Beltane 500 PLN

2.      Zaklęcie napełniające dobrą energią 150 PLN


Opis Usług:  • Rytuały finansowe (3)
rytuały finansowe

  1. Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy

Rytuał stosujemy do przyciągnięcia pieniędzy, czyli polepszenia sytuacji materialnej. Praktyka magiczna jest bardzo skuteczna, ale może pojawić się problem przy zakupie odpowiednich składników, przy czym wszystko jest do nabycia. Całe przedsięwzięcie wymaga trochę zachodu, ale trzeba przyznać, że rytuał robi wrażenie i warto zdecydować się na ten rytuał magiczny. Zawsze podaje namiary na źródła zakupów, które ułatwią ci zdobycie potrzebnych składników do rytuału. Po zakupieniu rytuału w każdej chwili możesz skorzystać z mojej bezpłatnej pomocy w celu rozwiania wątpliwości. Rytuał przeznaczony jest do samodzielnego wykonania − ściśle według moich wskazówek i w wyznaczonym do tego czasie.

Wysyłka w: 48 godzin

600 PLN2. Rytuał ustabilizowania finansów
Rytuał przynosi poprawę w sprawach materialnych.Większą sztuką jest zachować posiadane pieniądze, niż je zdobyć. Niejedna osoba bardzo łatwo je zarabia czy wygrywa i jeszcze łatwiej traci, co łatwo doprowadzić może do pogorszenia warunków materialnych. Rytuał można stosować do zapewnienia sobie szczęścia w biznesie czy grze, stabilne środki na koncie bankowym, oszczędności na zakup jakiegoś wymarzonego przedmiotu czy zapewnienie sobie bezpieczeństwa obecnie i na przyszłość.

Wysyłka w: 48 godzin

600 PLN


3. Rytuał w znalezieniu dobrej pracy
Pomoc ta jest odpowiednia dla tych, którzy nie mają żadnej pracy lub chcą otrzymać lepszą posadę. Rytuał jest prosty i skuteczny. Tylko z moją pomocą i moimi wskazówkami, rytuał ułatwi ci znalezienie lepszej pracy oraz poprawi twoją sytuację materialną..

Wysyłka w: 48 godzin

600 PLN


  • Rytuały obfitości i dobrego nastroju (2)

Zaklęcie napełniające dobrą energią

rytuał zysku

To zaklęcie ochronne na jakiś czas odetnie cię od wszelkich negatywnych wpływów zewnętrznych. Jeśli czujesz wokół siebie negatywną energie (w postaci zazdrości, zawiści, nieżyczliwości itp.) i uważasz, że koniecznie musisz je usunąć, to zaklęcie napełni Cię pozytywną energią, które odeśle od Ciebie zło i negatywne jego konsekwencje na wszystkich poziomach i wszystkich problemach! 

Zaklęcie oczyszczania (ochrony) odcinające od negatywnych wpływów zewnętrznych (problemów) i napełniające pozytywną energią

Czy czujesz, że wokół ciebie ludzie rzucają w twoim kierunku negatywne energie, przekleństwa bądź wydają się mieć negatywny wpływ na Ciebie?

Czy czujesz się z jakiegoś powodu smutna(y) lub stale przygnębiona(y)?

Czy czujesz, że ludzie wobec Ciebie stali się nieżyczliwi, zawistni, zazdrośni?

Jeśli odpowiedziała(e)ś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, być może trzeba wykonać zaklęcie OCZYSZCZANIA / ochrony. W tej cenie skonstruowałam bardzo łatwe zaklęcie do wykonania. Jeśli potrzebujesz ochrony to na początek to zaklęcie wystarczy. Później można wykonać mocniejszy rytuał, z potężniejszych zaklęć ochronnych to jak Rytuał ochronny z amuletem ochronnym (dostępnym u mnie).

Jeśli potrzebujesz innego zaklęcia na inny cel to specjalnie je dla Ciebie przygotuje w tej samej cenie na indywidualne zamówienie. 

Każdy mój rytuał, zaklęcie jest do samodzielnego wykonania, według moich wskazówek. 

Zaklęcia i rytuały przeprowadzane z moim udziałem tylko za dodatkową opłatą. Ustalane jest to indywidualnie.

Dlaczego niektórzy z nas potrzebują zaklęć ochronnych? Oto trzy powody…

1. Niektóre osoby po prostu przyciągają negatywne energie i nawet nie wiedzą, dlaczego wszystko układa się źle w ich życiu. W jaki sposób osoby przyciągają te rzeczy? Jednym z takich powodów jest fakt, że osoba przyciąga te energie poprzez bycie "negatywnym" i zawsze „wysyła” tę emocję do wszystkich wokół siebie, czyli do swojego własnego otoczenia.

Być może znasz, kilka takich osób? Oni zawsze mają problemy w życiu. Im więcej narzekają, tym gorzej im się wiedzie w życiu i wszystkie sprawy idą im źle. Negatywne energie rosną jak na drożdżach w takim człowieku. Jak wiadomo podobne przyciąga podobne i na przykład trudno zaprzeczyć, że ludzie pozytywnie nastawieni do życia, emanują energią ciekawej wibracji. I ta energia niewątpliwie w jakiś sposób pracuje na ich korzyść.

2. Kolejny powód to taki, że niektórzy ludzie „rodzą się z negatywności”. Tak jak każda inna cecha dziedziczna, rodzaj energii, którą emanują oczywiście mogą być przekazywane w następnej kolejności na nas! Słyszeliście takie przysłowie: „niedaleko pada jabłko od jabłoni?”, prawda? Cóż, to jest jeden z powodów. To przysłowie oznacza że dziecko (jabłko) niewiele się różni od rodziców (jabłoni) w zachowaniu czyli np. rodzice są energiczni i powiedzmy mądrzy to i dziecko też może być mądre i energiczne. Cechy fizyczne, emocjonalne i duchowe są przekazywane z rodziców do nas.

3. I trzeci powód jaki mogłabym wymienić to taki, że negatywna energia, zły czar, pech, został rzucony na nas. Przekleństwa, złe czary, zaklęcia, zemsta przybiera wszystkie formy energii na nas. Ta energia jest jak magnes do złych zdarzeń i sytuacji.

Dobrą wiadomością jest to, że negatywne energie można usunąć.

Niezależnie od tego jak go masz lub jak to się za Tobą przywlekło!

To zaklęcie ochronne na jakiś czas odetnie cię od wszelkich negatywnych wpływów zewnętrznych. Jeśli czujesz wokół siebie negatywną energie (w postaci zazdrości, zawiści, nieżyczliwości itp.) i uważasz, że koniecznie musisz je usunąć, to zaklęcie napełni Cię pozytywną energią, które odeśle od Ciebie zło i negatywne jego konsekwencje na wszystkich poziomach i wszystkich problemach!

Wysyłka w: 48 godzin

150 PLN


rytuał obfitosci baltane
Rytuał Obfitości Beltane

Rytuał Obfitości Beltane – aby plony były większe i aby spełnić swoje pragnienia, marzenia, nowe plany, projekty, cele (majowa praktyka czarodzielnicy)

Jeśli szukasz rytuałów pogańskich na czas Beltane to jesteś w dobrym miejscu:) Wykonaj jeden z moich najbardziej popularnych i najczęściej stosowanych rytuałów. 

Rytuał ten jest przeznaczony dla samotnych praktyk , ale może być łatwo dostosowany do małej grupy, aby wykonać go razem. Jest to prosty rytuał, który celebruje płodność siewnego sezonu, płodność wszystkich żywych istot, w tym również roślin i kwiatów, i dlatego rytuał musi być wykonany na zewnątrz. Jeśli masz taką możliwość, przeprowadź go w lesie lub w swoim ogrodzie w pobliżu rosnącego drzewa, a jeśli jest to niemożliwe, to wystarczy doniczka z ziemią, nasiona lub kilka sadzonek roślin oraz woda do ich podlania.

Rytuał jest nie tylko dla rolników i hodowców roślin i zwierząt w tym celu, aby plony były większe. Ale i też zadaniem Rytuału Obfitości jest wprowadzenie w nasze życie korzystnych zmian, przemian, zasiewu nowych pragnień, planów, projektów, celów – czyli szeroko pojętej Obfitości wewnątrz nas i na zewnątrz.


W jakim celu ten rytuał?

- Aby Duchy Natury i Siły Wyższe pobłogosławiły miejsce, w którym mieszkasz, żyjesz.

Aby pobłogosławiły Twoje życie, by było ono kreatywne, spokojne i szczęśliwe. Aby zaobfitowały wszystkie plany w Twoim życiu.

- Aby Twoja ziemia, była płodna, i aby Twoje nasiona Nowego Życia lub sadzonki roślin dały obfite plony. Aby Siły Wyższe i Duchy Natury strzegły Twoich plonów i obdarzyły je obfitością.

- Aby Siły Wyższe dały Ci błogosławieństwo i ochronę przed naturalnymi i nadprzyrodzonymi siłami.

- Aby też rozniecić swój „wewnętrzny ogień”, by rozjarzył się swoją intensywnością, mocą i siłą w Twoim życiu. Aby na Twojej drodze przemierzanej pośród  (duchowych, fizycznych, emocjonalnych, bytowych) ciemności, było jaśniej na tej trudnej drodze i aby było bardziej radośniej w Twoim życiu. Rytuał ma na celu rozpalenie swojego wewnętrznego ognia, aby odnaleźć źródło siły w sobie samym, bo wiele osób, doświadczając trudności, w sytuacji ciemności przystosowuje się, poddaje się mrokowi, a poddając się, tracą wiarę, nadzieję, sens w zmianę. Natomiast inni zaś rozpalają światło w sobie i sprzeciwiają się temu, że jest ciemno i, że nie widzą drogi. Zatem wygoń  te duchy mroku i w dzień Beltane (z 30 kwietnia na 1 maja) bądź ogólnie miesiąca Maja przebudź w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna!

- Rytuał ten  jest niezwykle ceniony ze względu na swe zbawienne moce. Został spisany z moich osobistych przekazów jakie otrzymałam od Archanioła najwyższej rangi! Najwyższej bo jest bardzo wysoko postawioną istotą, która stoi najbliżej tego Najwyższego. Nawiązałam kontakt z Archaniołem Metatronem, uznawany jest za kronikarza Boga. Więcej o tym wspomniałam tutaj: Archanioł Metatron. Jego moc i obecność w naszym życiu.

Od wykonania tego rytuału czekać Cię będą już tylko piękne dni, piękne chwile, cudowne spełnienie pragnień, ponieważ będziesz mieć kontakt i połączenie z Najwyższym Źródłem!

Pamiętaj, że czas Beltain oraz miesiąc Maj to szczególny czas zmian, przemian, zasiewu nowych pragnień, planów, projektów, celów – dla szeroko pojętej Obfitości wewnątrz nas i na zewnątrz. W ten magiczny czas, z 30 kwietnia na 1 maja, światło zaczyna być już teraz na tyle silne, aby zacząć docierać do wszystkich zakątków naszego życia i rozjaśniać je.

Czas wykonywania Rytuału Obfitości:

Czas Beltain odpowiada celtyckiej nazwie miesiąca Maja, zatem ten rytuał można wykonać zarówno w nocy z 30 kwietnia na 1 maja jak i też w dowolnym dniu miesiąca Maja :)

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z rytuałem, napisz do mnie, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie jak najszybciej. 

Z życzeniami ciepła i dobrych myśli, 

Jasnowidz Vanessa

* Jeśli niektórzy z Was celebrują święto Beltane i ten dzień jest dla Was prawdziwym duchowym doświadczeniem to możecie podzielić się swoją relacją, zdjęciami z tego dnia właśnie ze mną, z całym światem. Jeśli prześlesz dla mnie swoje relacje z zakupionego u mnie rytuału majowego i prześlesz zdjęcia i opiszesz własne wrażenia z tych rytualnych dni to w zamian otrzymasz ode mnie prezent - upominek dla Ciebie

Wysyłka w: 48 godzin

500 PLN stat4u