Copyright 2010-2018 ©  wróżby online, przepowiednie pseudonim Jasnowidz Vanessa (Renata Szwedek).
Wszelkie zamieszczone zdjęcia, wizerunek Doradcy oraz teksty umieszczone na stronie są chronione prawem autorskim.
 
P O R A D Y / W I Z J E   O N L I N E
                                                                               w w w . J a s n o w i d z V a n e s s a . p l
   Jasnowidzenie-cennik      O Doradcy
    


Żywię pewne przekonanie, że nic nie dzieje się przez przypadek, wiesz? We wszystkim zawarty jest tajemny zamysł, którego nie pojmujemy.(…) Wszystko stanowi część czegoś, czego nie możemy pojąć, ale co nami włada...Zatem to nie żaden zbieg okoliczności ani przypadek że przeznaczenie (szczęśliwy traf) przywiódł Cię właśnie do mnie. Najwyraźniej jestem tą osobą, która najlepiej potrafi Ci doradzić, dodać otuchy, nadziei oraz rozwiać wątpliwości…


W życiu codziennym pracuje jak każdy z nas... ale każdy z nas jest inny i ma do zrealizowania indywidualne cele... 

Każdy człowiek przychodzi na świat z określonym do wypełnienia programem, moim jest rozwój duchowy i chęć niesienia pomocy innym. 
Metodami, którymi się posługuje to niezwykła intuicja i dar jasnowidzenia, który wykorzystuję od "zawsze". I w większym lub mniejszym stopniu, w różnych okresach swojego życia, starałam się go wykorzystywać - oczywiście z różnym skutkiem. 

Rok 2010 uważam za rok, w którym całkowicie wkroczyłam na drogę świadomego rozwoju czyli ezoteryki i postanowiłam poświęcić tej drodze całe swoje życie i choć moja ścieżka była bardzo kręta to ciężkie warunki, które spotkały mnie w życiu ukształtowały mnie na bardzo silną i odporną psychicznie osobę, pewnie dzięki temu stałam się tym kim teraz jestem:)

Już w dzieciństwie zauważyłam u siebie predyspozycje oraz szczególną wrażliwość do odczytywania zjawisk dla innych niedostrzegalnych i niezrozumiałych. Zdolność jasnowidzenia i zainteresowanie ezoteryką rozwijam od młodych lat. Niektórzy w nieskończoność czekają aż znajdą swoje powołanie, misję życia. Ja natomiast od dziecka wiedziałam kim chce zostać i czym będę się w życiu zajmować. Prowadzony przeze mnie blog, strona www oraz kanał YouTube miały być tylko krótkotrwałym eksperymentem, ale w związku z dużym zainteresowaniem funkcjonują one do dzisiaj. 

Mój dar i moje niezwykłe zdolności to jedyne źródło utrzymania, a moje blogi i moje filmy na YouTube to dodatkowe zajęcie realizowane - w każdej mojej wolnej chwili - z prawdziwą pasją, sercem i poświęceniem. Uważam, że jestem osobą, która wykonuje swój zawód z powołania.                                                                                                                

z zawodu: mgr ekonomii, doradca (coaching osobisty) i właściciel sklepu odzieżowego

 

Z predyspozycjami do przewidywania przyszłości oraz zainteresowaniami ezoterycznymi po prostu urodziłam się. A różne drogi duchowe, których dotknęłam sprawiły, że jestem w stanie zrozumieć każdy problem i starać się wskazać drogę..

Przyszłam na świat w 1986.  Jestem doradcą ezoterycznym- jasnowidzem. Oznacza to, że nie korzystam z żadnych narzędzi wróżebnych do odczytywania przyszłości.

Zadając pytanie, otrzymujesz ode mnie dość wyczerpującą odpowiedź, ewentualnie dodaje informacje, przekaz, który mam dla Ciebie... Możesz też nie zadawać mi żadnych pytań, sama powiem Ci co widzę o Tobie... Po zapoznaniu się z moją ofertą i wybraniu usługi, bym mogła mieć wgląd w Twoje życie potrzebuje Twojego imienia i daty ur., ewentualnie wyślij tylko swoje zdjęcie z imieniem (bez podawania daty ur.); do wyboru. - Chciałam zaznaczyć, że wszystkie moje porady, wizje są odpłatne. Jeśli chcesz skorzystać z usługi co widzę o tobie to zapraszam.

Co jeszcze mogę powiedzieć o sobie? Pochodzę z centralnej części Polski, ale tak właściwie wyemigrowałam w kierunku południowo-wschodniej Polski i w tym rejonie osiedliłam się już na stałe. Posiadam wykształcenie wyższe i z reguły należą do optymistów, interesuję się wieloma dziedzinami życia. Nie lubię ograniczeń, każdy ma prawo do własnego życia, decyzji i wyborów. Duchowy sens, nie ma żadnych zakazów i jest całkowicie beapelacyjne. Dojrzałość duchowa to dbanie o rozwój własnej duszy, a co za tym idzie, wrażliwości i wewnętrznego ciepła. To także zdolność do dialogu z ludźmi. To otwieranie się na to, co niewidoczne, wewnętrzne.

Bywam w różnych miejscach na świecie i w Polsce. Powiedziałabym więc raczej, że jestem osobą żyjącą „pomiędzy”, w ciągłych rozjazdach i w wielu przestrzeniach – realnych i wirtualnych – jednocześnie. Myślę, że taki tryb życia pozwala mi zachować świeżość spojrzenia na różne sprawy i nie pozwala popaść w rutynę. 


W chwili obecnej całą swą uwagę skupiam na praktyce rozwoju duchowego. Jestem osobą wrażliwą, dbającą o rozwój duchowy, uwielbiającą zgłębiać wiedzę, szczególnie pasjonuje mnie człowiek i jego natura, duchowość. Natomiast największą moją pasją jest zgłębianie nauk tajemnych, znam też kilka magicznych praktyk, które poniekąd działają, znajdziesz je właśnie tutaj. W wolnych chwilach medytuje w swych ulubionych leśnych zakamarkach. 


jasnowidz vanessa wróżba

 stat4u